Villu Parvet: seksisõltlase argipäev (1/3)

Villu Parvet: seksisõltlase argipäev (1/3)

Seksisõltuvus, hüperseksuaalsus ning sellega seonduvad haiguslikud nähtused ei ole tänapäeva ühiskonnas mitte midagi uut. See toimub siinsamas meie seas ja on paljude inimeste jaoks traagiliseks piinaks, millega on kohati äärmiselt raske toime tulla. Tänu avameelsetele inimestele, ongi järgnevalt kirja pandud mõned mõtted ja kogemused reaalsetelt seksisõltlastelt.

Seksisõltuvus, hüperseksuaalsus ning sellega seonduvad haiguslikud nähtused ei ole tänapäeva ühiskonnas mitte midagi uut. See toimub siinsamas meie seas ja on paljude inimeste jaoks traagiliseks piinaks, millega on kohati äärmiselt raske toime tulla. Tänu avameelsetele inimestele, ongi järgnevalt kirja pandud mõned mõtted ja kogemused reaalsetelt seksisõltlastelt.

Kes on kunagi olnud sõltuv suitsetamisest, alkoholist või mõnest muust ainest, oskab vaid ähmaselt ette kujutada seda, kui must ja võigas on seksisõltuvus ning kui keeruline on sellega elada. Aga alustame algusest. Info selle loo jaoks põhineb reaalsetelt inimestelt Eestimaalt, kes on seda kogenud ning kellest mitmel on õnnestunud ka antud sõltuvusest vabaneda. Alljärgnevalt ongi ära toodud kirjeldus ühe meessoost seksisõltlase argipäevast.

Unenäod on tavaliselt täis orgiaid ja seksi kuulsuste ning lapsepõlve sõbrannadega, endiste õpetajate ja koolikaaslastega. Ometi saabub alati hommik ja ärkamine. Hommikune erektsioon on vastikult tugev ning selle tõttu ei ole võimalik kõhuli magada. Tegelikult ei ole võimalik üldse magada, sest und ei tule. Inimese aktiivsesse teadvusesse tekivad järjest agressiivsemad seksuaalfantaasiad alates meenutustest viimastest vahekordadest kuni unes nähtud seksuaalsete kontaktideni kuulsustega.

Kui seksisõltlane ärkab varahommikul üles ning tema kõrval viibib naine (ei ole oluline, kas tegemist on oma naisega või juhukallimaga), tekib sunduslik tung vahekorda astuda. Eelmängust sellise hommikuse seksi puhul väga juttu ei ole, kui siis ainult nn fast forward variandina. Kiire suudlus kaelale, rindadele, veidi katsumist ja siis juba loetud sekundite pärast esimene vahekord. Päeva esimene vahekord on hea ja isegi nauditav, eriti kui öö jooksul on õnnestunud magada ning pole seksitud. Loomulikult on säärane seks täielikult enesekeskne ning organismi saamise tõenäosus naisel täiesti olematu.

Pärast esimest seemnepurset on olukord pisut normaalsem ning saab selgelt mõelda. Naine läheb pesema ja kuna erektsioon ei ole kadunud katsub seksisõltlane ennast ise. Masturbeerimine on seksisõltuvuse lahutamatu osa. Enamasti viibib naine duši all piisavalt kaua, et vähemalt üks kord pihku panna. Labane ja mingil veidral moel isegi naljakas, kuid seksisõltlase jaoks täiesti normaalne. Teine orgasm saabub isegi kiiremini, sest seksisõltlastel on tihti väga visuaalne mõtlemine ning väljaarenenud võimekus fantaseerida erutavatest partneritest värvikalt ja erutavalt. Samuti lisab olukorra iroonia ja kõikvõimalik tavapärasest veidi erinev erutust.

Kui naise näol on tegemist lihtsalt sekspartneriga, nagu see seksisõltlaste puhul sageli on, käivitub pärast seksi väga kaine ratsionaalne mõtlemine. Naine on lihtsalt asi – instrument, vahend, tööriist, mida võib tulevikus vaja minna. Surudes tagasi oma täieliku ükskõiksuse naise tegeliku elu, tegemiste, mineviku või tuleviku vastu, püüab seksisõltlane ikkagi partneriga hommikul veidi juttu ajada, kasvõi mõne minuti. Tal on endalgi raske uskuda, et ta veenev tundub, kuid ilmselt aitab sellele kaasa ka naise siiras soov uskuda huvi olemasolusse tema isiku vastu. Pärast seksi muutuvad seksisõltlasele naised sageli igavaks, tüütavaks ja isegi vastumeelseks. Vähemalt mõneks ajaks. Seetõttu ongi lihtsam finantseerida taksosõitu või leida ettekääne teises suunas minekuks, kui veeta veel mõnikümmend minutit tsiviilelus oma rahuldamise vahendiga.

Tööle keskendumine on seksisõltlase jaoks keeruline. Pärast säärast tavapärast hommikut tööle jõudes peab seksisõltlane võtma kokku kogu oma vaimse energia, et suuta keskenduda igavatele, tavalistele tööülesannetele. Seksisõltlased teevad väga erinevat tööd alates kõrgesti tasustatud juhtimisest kuni tavalise proletariaadi tööni. See ei mängi mitte mingisugust rolli, küll aga sillutab tasuv töö teed sõltuvuse suurenemiseks, sest inimesel on lihtsalt rohkem vahendeid seksi eest maksmiseks.

Aga tagasi tööle. Kui tööle jõutakse 9 ajal, siis on piisavalt kaugele arenenud seksisõltuvuse puhul võimalik tööd teha järjest maksimaalselt mõni tund. Kui töö on seotud arvutiga, siis on suure tõenäosusega olemas ka internet. Kui on olemas internet, on olemas ka internetiporno, suhtluskeskkonnad ja kogu muu seksisõltlase jaoks hapnikuna vajalik süsteem oma vajaduste rahuldamiseks. Paralleelselt töö tegemisega logib seksisõltlane tavaliselt suhtluskeskkondadesse, milles omab suvaliste nimedega kontosid – nii on lihtsalt lihtsam ja ohutum. Möödaminnes lisab ta trafaretseid kuulutusi pakkudes sponsorlust kenadele naistele ning vastates mõne aktiivsema naise kirjale, kes on selle saatnud „noorele perspektiivsele sponsorile“. Interneti suhtluskeskkonnad on piiramatu partnerite kaevandus. Raha peab maksma vaid siis, kui pole aega aretada vähegi usutavana tunduvaid vestlusi erinevas vanuses kontakti otsivate naistega.

Seksisõltlane teab, et teadete saatmise kaudu naise leidmine on numbrite mäng. Kopeerides pidevalt sama teksti jõuab ta mõne minutiga saata suhteliselt usutava kirja ligi kahekümnele enam-vähem ilusale naisele. Kell 10.30 algava koosoleku alguseks on loodud eeldused mitmekümne uue ja tasuta kontakti leidmiseks, samuti on tehtud veidi tööd. Vastikult hakkab jälle suurenema pidurdumatu ja kõikehõlmav seksisoov. Enne koosolekut surub enesealalhoiuinstinkt sõltlase firma WC-sse masturbeerima. Kurb, aga hädajuhul aitab. Teistele tundub seksisõltlane igati rahulik ning ka koosolekul sõna võttes on tema jutt selge ja mõtlemine kiire. Mingil veidral moel on lihtsam ennast väljendada, kui oled päeva alustanud piisava seksiga. Kuna enamik koosolekuid on igavad, jõuab seksisõltlane saata telefonist välja ka esimesed sõnumid oma aktiivsetele partneritele.

Enne kella 11 naisi kahemõtteliste küsimustega pommitada on natuke veider, on mõelnud mitmed paadunud seksisõltlased. Võib-olla see lihtsalt tundub nii. Igal juhul hakkavad laekuma ka juba esimesed vastused. Oluline on jällegi aja kokkuhoid, seksisõltlane teab, et ka sõnumi teel suhtlemine on puhas numbrite mäng. Samuti on kasulik sõnumites kasutada küsimusi, mis ajendaksid teist osapoolt reageerima. Algne sõnum mitmekümnele ongi enamasti rämpspostisarnane, kuid keskmiselt haritud naistele piisavalt usutavana tunduv.

 

Pärast koosolekut on seksisoov paisunud juba nii suureks, et tavapärane pihkupanemine ei tule enam kõne alla. Tuleb leida ruttu põhjus varakult lõunale hiilimiseks. Seksisõltlane ütleb asjalikult kella vaadates kolleegidele, et läheb kliendi juurde …(jätkub).

 

 

Buduaarile Villu Parvet

PS! Loe kindlasti ka Villu kirjutatud bestsellerit “Seks, vein ja kutsikad”