Reklaam sulgub sekundi pärast

UUES BUDUAARIS: Helen Randmets, Stefan Airapetjan ja palju muud põnevat

Buduaar

Kevadine Buduaari number on pühendatud ilule, pakkudes ikka ja jälle häid soovitusi ja inspiratsiooni, kuidas oma elu ilusamalt elada.

Teades, et me naised hindame kõrgelt ka võimalust oma ilu heade toodete ja teenuste abil esile tuua, leiab värskest ajakirjast ülevaate parimatest ilutoodetest ja -teenustest, mis nüüd Buduaari Ilulemmik 2022 tiitlit kannavad.

Ühes parimate ilutoodetega toome sinuni ka suure ülevaate hooaja trendikaimatest värvidest, ehetest ja soengutest, et saaksid ühes värske kevadtuulega veelgi rohkem särada.

Nutikaid ilunippe leiad ka loost, kuidas vabaneda tüütutest mustadest pooridest; milliseid meigipintsleid eelistada ja enamlevinud vead, mis kipuvad juhtuma ise maniküüri ja pediküüri tehes. Kui igatsed taga jumekat nahka, siis buduaaritarid teavad, et tervisliku ja ilusa jume saad ka kreemipurgist – tuleb lihtsalt õiged tooted valida.

Gentle woman holding makeup brush over white

Kõigile moefännidele pakuvad lisaks kevadvärvide ülevaatele uudistamist ka Tallinn Fashion Weekil osalevate disainerite soovitused, milliste rõivastega kevadet tervitada. Stiilse naise rubriigis astub üles modell ja mõjuisik Agne Vaher.

Päikeselise Buduaari kaanestaar on seekord lauljanna Helen Randmets, kes räägib teekonnast tagasi muusika juurde, aga ka hea füüsilise vormi saladustest ja elu tunnetamisest.

Minu maailma rubriigis loeb tähtsad asjad üles meie armastatud eurolaulik Stefan Airapetjan, kelle Eesti Laulu võidulugu „Hope“ kõigi eestlaste südametesse on pugenud.

Kuna toit on suur ja oluline osa meie kõigi argipäevast, piilume Buduaari märts-aprill numbris toidumaailma erinevate nurkade alt. Korea juurtega New Yorgist pärit kondiiter Heidi Park on tänaseks üle kümne aasta Eestis elanud ja vallutab siin magusasõprade südameid – jutustasime, kuidas ta Eestisse jõudis ja millised olid muljed? Maru Metspalu nimi on kindlasti teada kõigile veganitele ja taimetoidufännidele. Rääkisime ka Maruga tema teekonnast vegankokaks ja palusime temalt ühte isuäratavat veganretsepti, mida nüüd teiega jagame. Lisaks puudutame ka teemat intuitiivne toitumine – kas see on järjekordne toitumistrend või hoopis tõeline saladus, kuidas lõpuks hüljata kõik dieedid, saad loost teada.

Buddha bowl dish with chicken fillet, brown rice, pepper, tomato, broccoli, onion, chickpea, fresh lettuce salad, cashew and walnuts. Healthy balanced eating. Top view. White background

Inspireerivaid naisi on ajakirjas veelgi. Kuldreeglites jagab olulisi elutõdesid Rakvere Teatri näitleja Ülle Lichtfeldt. Persooniloos räägib oma iluäri loomisest jumestuskunstnik Ellen Kiisk, kes on vaid 25-aastane. Raamatutele pühendatud rubriigis on intervjuu ärinaise Erin Falconeriga, kes annab nõu, kuidas saavutada rohkem, tehes ise vähem.

Kevadine värskus sobib hästi uute asjade õppimiseks ja nii räägivad meile kolm ägedat Eesti naist oma täiendõpingutest – miks tasub uuesti kooli minna. Vaatame ka loodusterapeudi soovitusel üle väekad taimed, mida just kevadel tasub korvi pista. Lisaks jagame näpunäiteid, kuidas alustada investeerimisega.

Epp Kärsin

Põnevat avastamisrõõmu pakub ka seksiküsimuste rubriik Epp Kärsiniga. Kui ka sina soovid eksperdilt nõu, pane oma küsimus teele [email protected].

Head avastamist värske Buduaari seltsis!