HÜPNOTISÖÖR ANTS ROOTSLANE tunnistas, et talle meeldib koroonaviirus

kuvatõmmis

Ants Rootslane

Tuntud hüpnotisöör Ants Rootslane avaldas mõnda aega tagasi oma Youtube`i kanalil video, kus räägib lähemalt koroonaviirusest ning tunnistas ühtlasi ka üles, et talle tegelikult isegi meeldib see viirus.

“Minu vastas istuvad iga päev inimesed, kes on oma eluraskustesse ära kadunud. Seda kõike võimendab koroonaviirus ja mind hämmastab endiselt, kuidas inimesed ennast selle viirusega emotsionaalselt seovad. Ei mingit teadlikkust, ei mingit süvitsi minemist. Koroonaviirust ei huvita sinu emotsioonid, ma usun seda. Ära loo tema ümber emotsiooni, ta ei vaja seda. Ta on olemas ka ilma selleta ja võibolla veel pikka aega. Mulle väga meeldib see viirus. Jah, ta viib väga paljusid inimesi surma, raskustesse, aga tema missioon mulle tundub on palju suurem ühiskonna jaoks kui me võibolla arvata oskame. Mõnikord ühiskonna terveks saamiseks tuleb teha radikaalseid samme,” rääkis Rootslane.

Näitena tõi ta välja Margaret Thatcheri, kes britte majanduskriisist välja tuues, ütles, et ravim peabki olema kibe, aga see päästab teid. “Tal oli õigus. Ta tõi britid madalseisust välja ja nii kõik läks paremaks. Jah, mõned inimesed kaotasid reformide tulemusel töö, mõni suri ka nälga. Aga suurema eesmärgi huvides oli see suund õige. Selle viirusega on sama lugu. Kogu praegune aeg näitab, kuidas väline maailm tõmbub vaikselt kokku. Lähiajaloole tagasi vaadates me näeme, kuidas kõik oli välisele suunatud. Peeti sõdu, jagati maid, küüditati, orjastati – seda kõike tehti meesenergiaga. Täna on mündil teine külg ja pinnale tõuseb naiselement. Maailm on üles ehitatud nais- ja meesenergia tasakaalul. See peab alati olema tasakaalus. Midagi väga radikaalset pidi juhtuma, et inimesed hakkaks enda sisse piiluma. Täna kestvas isolatsioonis on meil kõigil aega endaga tuttavaks saada. Ma tean, see hirmutab sind, aga nüüd sa näed kui hirmus sa iseendale oled.”