KATRIN LUST SAI sünnipäevaks väga erilise kingituse

erakogu

Buduaar

Teleajakirjanik Katrin Lust kirjutas sotsiaalmeediasse, et sai sünnipäevaks kauaoodatud kingituse, milleks oli koroonavaktsiini süst.

“Tänane suurim kink on see, et helistasin mõned päevad tagasi oma perearstile Tartus ja ütlesin, et kui keegi otsustab vaktsiinist loobuda (neid on kahjuks palju) siis sooviksin võimalust endale. Juhtus ime, et täpselt minu sünnipäeval – täna- saingi võimaluse end vaktsineerida,” selgitas ta sotsiaalmeedias kuidas just tema valituks osutus.

“Esimene Pfizeri süst sai tehtud täpselt 30 minutit tagasi! Sellest kingist vägevamat on vist raske saada! Kristjan Luhamets me oleme Sinuga rääkinud imedest. Loen ka seda väikeseks imeks.

Ps! Arstid, õed ja muud meditsiinitöötajad, kes rabavad ööd ja päevad eesliinil – ei pea olema meie ühiskonna katsejänesed, kes peavad end vaktsineerima ja pale higis tööd tegema. Meil kõigil lasub see kohustus vaktsineerida end ja teha midagi selleks, et meie elu siin väikeses riigis taastuks,” lisas ta.

 

See, mis minu Fb postkastis täna toimub, on sõnukirjeldamatu! Ma tänan teid kõiki, kes te olete mulle saatnud NII palju…

Posted by Kuuuurija on Laupäev, 27. märts 2021