KIRSTI TIMMER HOIATAB ohtliku võtte eest, mida maagiamaailmas kasutatakse

pilt: Kateriine Krigul

Buduaar

Kirsti Timmer ütleb, et ta saab selliseid kirju, kus küsitakse, et kas ta saab teha nii, et panna keegi kellessegi armuma.

Naise vastus sellisele palvele on alati olnud eitav ja seda põhjusega.

“Mina sellist asja ei tee ja seda karmat endale ei kogu. Seda ei tohi teha. Küll aga näen ma inimesi, kes on teinud mõned sellised kokkulepped, millel on maagiamaailmas oma kindel hind. Taganeda sa sellest ei saa,” tõdeb Timmer.

Kirsti lisab veel: “Maagiamaailmas saab edukalt sõlmida tehinguid, aga siin ei ole paraku võimalik teha seda raha eest, siin on panused alati suuremad. Tahad midagi saada, pead millestki väga olulisest loobuma. See kehtib ka sel puhul, kui topid ise enda nina sinna, kuhu sul luba minna ei ole. “Kas ma seda kokkulepet kuidagi tühistada ei saa?” küsivad hiljem abivajajad. Ei saa, või kui saad, siis ikka kaup-kauba vastu ja ole valmis kallist hinda maksma. Seega, mõtle hoolega enne kui midagi tellid või kellelgi midagi ebasündsat korda lased saata, sest paraku neid ikka leidub kes sellisel puhul kohe nõus tegutsema on. Aga nemad on oma hinge juba andnud, kas sa enda omast oled valmis loobuma?”

Loe ka Kirsti blogist SIIN.