MALLUKAS PALJASTAS tõe oma uue kallima ja laste teemal

Mallukas/Instagram

Buduaar

Blogija Mallukas andis hiljuti teada, et tema uuel kallimal on samuti laps ning kahe peale kokku on neil seega neli last. Kuidas aga toimus Malluka laste ja tema uue kallima esmakohtumine?

Blogija nendib, et tema jaoks ei olnud see sugugi keeruline ega kindlasti ka pühalik sündmus. “Ma ei tea, kas ma võtan seda asja liiga ladnalt, aga minu jaoks tundus see lastega kohtumine selles suhtes nii möödaminnes tehtav asi. Kui ma nüüd meenutan, siis Mari nägi teda esimest korda kümneks mintsaks, kui ta mulle kunagi poest suhkrut tõi. Ja teine kord nägid lapsed teda siis, kui tema meile enda lapsega külla tuli,” ütleb ta.

Mallukas tõdeb, et uus kallim on tema lastesse igati positiivselt suhtunud ning mõte neljast lapsest pole teda sugugi ära hirmutanud. “Siiani ta veel kabuhirmus minema jooksunud ei ole. Mulle tundub, et ta on üldse üks vastupidav mees, sest mul oli eile mingisugune Britney moment, kus ma otsustasin kolme sekundi jooksul endale nüridate Maxima köögikääridega tuka ette lõigata … . Selles suhtes, et lapsed lasteks, kui nendega läbisaamine on hea, see on ainult positiivne. Aga kui mees suudab leppida faktiga, et ma endale mõnikord ootamatult rekkalesbari soengu pähe nüsin ja selle juures veel head nägu teeb, siis on ilmselt nii, et he’s a keeper,” muigab ta.

Sotsiaalmeedias uuriti blogija käest ka seda, kas tema uuel kallimal on tütar või poeg ning selgub, et ka härral on tütar.

Loe tervet blogipostitust SIIN.