MARILYN KERRO NÄEB konflikti: “Mingi hädaoht siin on!”

kuvatõmmis

Marilyn Kerro

Nõid Marilyn Kerro pani kaarte seoses Venemaa ja Ukraina keeruliste suhetega. Nõid vaatas, kas ja mida on lähiajal tulemas ja kas meie saame rahumeelselt edasi elada või mitte.

“Huvitav, et välja tuleb kohe kaks riigipead ja nende vahel on lollikaart ehk siis mitte kumbki ei tea, mis samme teine tahab astuda. Ma ei näe, et lähiajal oleks midagi suurt tulemas, mis kõigi elu muudaks, pigem on siin hirmukaart. Võib tulla selline konflikti olukord, aga ma ei näe siin füüsilist konflikti.

Kui vaatan pikka perspektiivi, siis arvan, et võiksime rahulikud olla. Mina siin midagi negatiivset ei näe. Põhimõtteliselt võib Venemaa seda teha, eks ta näitab oma jõudu nagu alati. Vaatan ka kuidas Venemaa Ukrainat vaatab. Mina tõesti ei näe, et Venemaa mingile Ukraina maatükile hammast ihuks. Pigem mingi suusõnaline konflikt ja üksteise hirmutamine. Mina näen, et Venemaa vaatab hoopis mujale ja kavatseb mingeid muid plaane ellu viia. Ja seoses mingite suurte rahadega. Mul on tunne, et see pole Hiina, vaid see on tema enda maa-aladel. Põhimõtteliselt näen, et nad said paar aastat tagasi selle, mis nad tahtsid ja edasi ei lähe,” räägib Kerro.

Lisaks vaatab ta ka lähitulevikku ehk kuu aega. “Mingi hädaoht on… Ilmselgelt Ukraina kohal püsib koguaeg hädaoht, aga ma ei näe, et selle nimel midagi tehakse. Mina ikka näen, et Venemaa vaatab mujale.

Vaatame kuidas Ukraina Venemaad vaatab. Koguaeg küll viskab selle surmakaardi sisse, aga surmakaart ei tähenda koguaeg füüsilist surma. Siin ei ole toetavat kaarti kõrval, mis ütleks, et tuleb massisurm või sõda. Loodame, et mu tunnetus on õige, sest maailm on viimase aasta jooksul pidanud niigi palju üle elama.”