ÕNNETUSE TAGAJÄRJEL suri Pipedrive`i üks asutaja Urmas Purde 

Buduaar

lein
A close up of an orange candle and flame and lily flowers on a dark background.

Reedel lahkus meie seast õnnetuse tagajärjel hinnatud ettevõtja Urmas Purde, kes oli ühtlasi ka üheks Pipedrive`i asutajaks.

Urmase vend Andrus Purde jagas oma sotsiaalmeedias viimaseid mõtteid varalahkunud vennast. “Inside my heart is breaking, my makeup may be flaking but my smile still stays on.” Emale tulid meelde just need lauluread, kui ta meenutas vestlusi Urmasega viimastel kuudel. Aga meenutada sellest kirjust ja kirega elatud elust jääb väga palju muudki. Puhka rahus, kallis vend!”

“25. märtsil suri oma kodus Bali saarel õnnetuse tagajärjel ettevõtja ja tehnoloogiaettevõtte Pipedrive üks asutajatest Urmas Purde.

Oma 2021. aastal ilmunud raamatus kirjeldas ta oma võitlust ajukasvajaga ning seda, kuidas ta raske haiguse tagajärjel on korduvalt pidanud õppima rääkima ja kõndima.
Urmase poolt kaas-asutatud Pipedrive sai eelmisel aastal viiendaks Eesti juurtega nö. ükssarvikuks ehk rohkem kui miljardi dollari väärtusega firmaks.

Urmas on Vabariigi Presidendilt saanud Valgetähe IV klassi teenetemärgi ettevõtluse edendamise eest. Urmast jäävad leinama kolm toredat last.

Urmase teele saatmise (või koos tema elu tähistamise sündmuse) kohta praegu infot ei ole.”

“Inside my heart is breaking, my makeup may be flaking but my smile still stays on”

Emale tulid meelde just need…

Posted by Andrus Purde on Sunday, March 27, 2022