SKANDAALI SATTUNUD CONFIDO andis Rolf Roosalule väga konkreetse vastuse

Buduaar

Rolf Roosalu/Instagram
Rolf Roosalu/Instagram

Muusik Rolf Roosalu avaldas pühapäeval sotsiaalmeedias postituse, kus ta kirjutas ebameeldivast kogemusest, mis oli mehe sõnul seotud ka Confido ettevõttega.

Nimelt tõdes muusik, et nad olid Confido poolt kutsutud esinema kohta, mis ei kannatanud mingit kriitikat – täpsemalt oli tegemist sobimatute esinemistingustega.

Peagi selgus aga, et tegelikult ei ole Confido antud üritusega sugugi niivõrd seotud, kui esmapilgul arvata võiks. 

“CONFIDO pidu, 13 ja reede. Šokeeriv kogemus!
Ma üldiselt ei tee kõikidest juhtumistest lakkamatult postitusi ja veel vähem püüan võtta sõna negatiivsetel teemadel, kuid see, mis juhtus reedel, pani mind siiski teile siin seda kirjutama. Ootasin 2 päeva, et emotsioonid rahuneksid ja ehk tuleb ka kliendi poolt vabandus. Seda pole tänaseni tulnud!
Piltidelt on näha reedene peoruum, kus CONFIDO meditsiinitöötajad pidasid enda uusaastapidu. Tegu oli renditud garaažiga, mis oli koristamata, külm ning rehvi- ja gaasihaisune. Meie helimees oli selleks hetkeks juba suurema osa segadusest kokku lükanud, mis ilmselgelt ei kuulu tema tööülesannete hulka. Bändi backstage’i polnud pandud isegi mitte joogivett ehkki raider oli saadetud,” kirjutab Rolf.

See oli aga alles algus. “Saabudes heliproovi, kadus meil, Ansambel Legend’il, igasugune usaldus selle peo suhtes ning helistasin Confido neuroloogiakeskuse juhile, kes meid sinna esinema organiseeris. Küsisin telefonis, et kas selliste tingimustega ruumis tulebki täna meil esineda ja teie töötajatel end hästi tunda? Palusin 50% arve ettetasumist või garantiikirja tegemist (meie etteasteni oli siis veel pea 3h aega), sest vastasel juhul me lavale ei lähe. Arrogantselt vastati, et tehku me kõigepealt oma töö ära ja siis räägime arvest.”

Rolf lisab veel: “Keeldusime nendes tingimustes esinemast, pakkisime asjad ja tulime tulema. Enne pakkimist hõigati meile veel uksevahelt: “Olgu 30 minutiga plats puhas!”  Ei osanud ette näha nii maineka organisatsiooni puhul, et peaksin eelnevalt kontrollivam olema.”

Antud juhtumit kommenteeris ka Confido: “Vabandame Confido poolt Rolf Roosalu ja ansambli “Legend” ees!
On äärmiselt kahetsusväärne, et 13. jaanuaril leidis aset sündmus, mille raames nii Rolf Roosalu kui ka ansambel „Legend“ kogesid tingimusi ja suhtumist, mis tekitas neis pahameelt.
Kinnitame, et tegemist ei olnud Confido Meditsiinikeskuse poolt korraldatud sündmusega Confido töötajatele. Sündmus ei toimunud ei Confido ruumides ega ka töö ajal. Samuti ei toetanud Confido rahaliselt selle sündmuse korraldamist.
Tegemist oli eraüritusega, mille korraldamisega olid seotud osad Confido töötajad.
Kahjuks kasutati broneerimiseks töö e-posti aadresse ja vestlustes fraasi “Confido pidu”, millest võis paraku jääda väär mulje, et tegemist on Confido sündmusega. Anname omalt poolt parima, et selliseid segadusi edaspidi vältida.”

UPDATE: Oleme täna Confido esindajatega konstruktiivselt olukorda arutanud ning Confido tegi ka omapoolse vabanduse…

Posted by Rolf Roosalu on Sunday, January 15, 2023

Confido
Confido