3 KÕIGE ÄGEDAMAT asja minu garderoobis: Merilin Mälk

Karin Karu

erakogu

Naised armastavad ilusaid rõivaid, aksessuaare ja kõike muud sellega seonduvat – vähemalt suurem osa neist.

Pole midagi põnevamat, kui oma sõbranna riidekapis ringi piiluda.

Rubriigis: ”3 kõige ägedamat asja minu garderoobis” toome teieni säravate Eesti naiste lemmikpalad.

Tegemist on esemetega, mis on nende naiste jaoks kõige ägedamad ning sel korral toob oma lemmikud välja imekaunis ja särav lauljatar Merilin Mälk.

Merilini esimeseks lemmikuks on Bershkast pärit kilejope

“Mitu korda kõndisin sellest mööda nii, et jäi kripeldama. Üks päev mul vedas ja see oli tõstetud lõpumüüki ja ma lihtsalt pidin selle ostma. Küll aga veel ootan, et seda kanda. Natukene on veel jahe, aga kindlasti on see väga minu stiili rõivas. Meeldivad pool-lühikesed pusad ja cropid ning valge on mu lemmik värv, see sobib mulle.”

Teiseks lemmikuks on aga kevadjope

“Leidsin selle väga ammu Saaremaa Humanast. Mäletan, et ostes leidsin taskust veel suitsukonid ja mul on tunne, et see on meeste jope. Ma pole jõudnud selle lukku küll ära parandada, aga see pole mind seganud ka. Kindlasti minu lemmikjope, mida kanda. See sobib enamus minu outfittidega hästi kokku.”

Kolmandaks on aga püksid

“Need on püksid, mida kõik kadestavad, ja peaksidki. Ma vist leidsin nad New Yorkerist ja õmblesin nad natukene otsast lühemaks, sest ma olen ju nii pisike. Ka sobivad enamus minu outfittidega kokku ja kuidagi teevad saledamaks ka. Saan alati väga palju kirju, kui kuskil nendega poseerin. Tundub, et alt laiad püksid on taas moes, mis on äge.”

Oma stiili kirjeldab kaunitar aga järgnevalt: “Ma arvan, et minu stiil on nunnu, aga kogemata seksikas. Ütleme nii, et “I like to show some skin” tunnen nii ennast enesekindlalt, kuid vahel olen ma ennast väga kinni mässinud, ja ka nii tunnen ennast super hästi. Kokkuvõtteks mul on hea meel, et mul on lõpuks oma stiil välja kujunenud.”