3 KÕIGE ÄGEDAMAT ASJA minu garderoobis: Sten Talivee

Karin Karu

Me kõik armastame ilusaid rõivaid, aksessuaare ja kõike muud sellega seonduvat – vähemalt suurem osa meist.

Pole midagi põnevamat, kui stiilsete inimeste riidekapis ringi piiluda. Rubriigis: ”3 kõige ägedamat asja minu garderoobis” toome teieni säravate Eesti moegurmaanide lemmikpalad.

Sel korral toob oma lemmikud välja Sten Talivee

Steni esimeseks valikuks oma garderoobist on AMI t-särk

“Viimastel aastatel olen ma hakanud hindama rohkem lihtsust – see Alexandre Mattiussi poolt loodud t-särk on ideaalne näide lihtsuse ja silmatorkava detaili koostööst. Punane ärtusüda tõmbab tähelepanu, ent samas laseb siidisel valgel enda eest kõnelda. Kuna tegu on oversized t-särgiga, siis ma saan seda kombineerida põhimõtteliselt millega iganes. Minu kappi rändas see särk ühest Helsingi second hand kauplusest ning hind, mis ma selle eest maksin, on võrreldav paari kohvi hinnaga – igati õnnestunud ost!”

Teiseks valikuks on Dolce&Gabbana trench

“Sel aastal on mul millegipärast totaalne trenchi hullus! Vaatasin oma kappi ja hetkel ripub seal üks must ning kaks kreemjas toonis mantlit ning mul on ausalt öeldes tunne, et ma vajan vähemalt veel ühte, näiteks valget. Üldiselt käibki mul kõik nii, et mingil eluperioodil olen sõltuvuses ühest värvist, või ühest tootekategooriast. See ajatu šampanja toonis Dolce&Gabbana trench coat on kingitus ühe erilise vanema sõbra poolt – sellega oli lugu lihtne, I wanted and I got it! Igal inimesel peaks vähemalt üks trench kapis olema, sest see on toode, mida on võimalik sobitada kõigega – dressidest ülikonnani.”

Kolmandaks lemmikuks on Gucci päikeseprillid

“Pärast nende päikeseprillide kandmist julgen ma öelda, et prillil ja prillil on vahe. Kui sa korra ikka kvaliteetseid päikeseprille kandma hakkad, siis sa naljalt enam neid 5 euroseid ette ei pane. Gucci päikeseprillid kaitsevad mu silmi tõesti kõikidest minu päikeseprillidest kõige paremini ja on tunda, et silmad ei väsi ära, kui õues paistab ere päike. Lisaks kõigele on kogu kujundus täiesti ajatu alustades sametist prillitoosist. Prillide stiilne kitsas raam ning kuldne Gucci logo külje peal lisab elegantsust, ent samas jätab kõik piisavalt neutraalseks, ehk midagi üleliia ei “karju”. Nende prillidega on aga samuti vahva lugu, nimelt kuulusid need enne mind ühele tuntud Eesti meelelahutajale. Mul piisas teha ainult vihje, et ma tahaks ka selliseid ja nii need minu kollektsiooni rändasidki. Julge hundi rind on rasvane!”