3 OLULIST ASJA, mida iga naine ripsmetušši kohta teadma peaks

shutterstock

yourtango

Kui soovid kanda hoolt oma silmade heaolu eest, siis pööra tähelepanu ripsmetušši kasutamisele. Kuidas aga nii argist asja nagu ripsmetušš üldse võiks valesti kasutada? Meigiekspert pani kirja 3 asja, mida iga naine kõnealuse meigivahendi kohta teadma peaks. 

Ära laena sõbrannale

Kui laenad ripsmetušši oma sõbrannale, riskid silmade heaoluga: sa ei tea kunagi kas tal võib näiteks silmapõletik olla. Silmapõletikku tekitavad bakterid võivad harjas paljuneda ja kergesti uue põletiku tekitada. Seetõttu tasuks ka enda ripsmetušš peale silmapõletikku alati ära vahetada.

Ära lisa ripsmetuššile vett

Kui kasutad ripsmetušši igapäevaselt, siis säästmise tõttu võib sulle meenuda vana nipp: kasutusaja pikendamine vee või õli abil. Ekspert siiski ei soovita seda teha. Meigiekspert rõhutab, et vee või õli lisamine ripsmetuššile võib olla ohtlik silmade tervisele.

Ära kasuta liiga vana toodet

Ripsmetušši tasuks vahetada piisavalt tihti, isegi siis, kui see pole veel otsakorral. Et silmadesse ei tekiks põletikku, on soovitatav meigivahendit vahetada iga kolme kuu tagant. Kui kasutad ripsmetušši igapäevaselt, kogub see endasse palju baktereid.