Reklaam sulgub sekundi pärast

4 APSU, MIDA stiilne naine kunagi ei tee

Kes meist ei tahaks stiilne ja moeteadlik välja näha! Kahjuks on aga nii, et mis ühe meelest on stiilne ja lahe, ei pruugi seda kellegi teise meelest teps mitte olla. Paraku peab nõustuma, et on asju, mis kahjuks ei näe ühegi täiskasvanud naise seljas stiised välja. Veebileht Tyyli.com pani kirja neist 4 põhilisemat.

Naljakad loomad

Kellele ei meeldiks armsad loomavideod? Üks asi on neid vaadata ekraani pealt, teine asi aga täiskasvanud naise riietelt. Rääkimata jänkukõrvadega varustatud mütsidest. Sellised näevad armsad välja ainult laste peas!

Värvilised sukkpüksid

Värvilised sukkpüksid ei näe täiskasvanud naise jalas lahedad välja, vaid viitavad, et sinu näol on tegu kasvatajaga, kes oma kasvandikega hirmasti samastuda soovib.

Võltsid tooted

Võltsid tooted ei jäta sinust sugugi lahedamat muljet. Kui su hing tõepoolest brändiasju ihaldab, siis säästa. Ka su enesetunne on palju parem, kui tead, et omad õiget toodet ega toeta piraatlust. 

Multikategelastega riided

Otse loomulikult võivad ka täiskasvanud inimesed vaadata multifilme, aga kui sa ilmud tööle pükste või pluusiga, mida ehivad Batman või My Little Pony multikategelased, muudavad need su pigem naljakaks, kui tõsiseltvõetavaks täiskasvanuks.