ANNA KANEELINA kaval ilunipp värskendab kiirelt väsinud ilme

ANNA KANEELINA kaval ilunipp värskendab kiirelt väsinud ilme
Riina Varol

2019. aasta alguses debüütalbumi avaldanud Anna Kaneelina muusika on salapärane ja kuulaja fantaasiat innustav. Teda huvitab naise sisemaailm ja ta looming toetub paljuski isiklikele kogemustele. Artistinime taga peituv Anna Pärnoja räägib läheneva Tallinn Music Weeki raames lähemalt, kuidas aga seob ta muusika ja oma stiili.

”Lavakostüümid on minu jaoks samasugune asendamatu vahend nagu näiteks trummarile trummipulgad,” avaladab lauljanna, et rõivad loovad meeleolu, tunnetuse ning häälestavad kogu laval toimuvat. Inspireerivaks peab Anna just 1960.-1970. aastatest pärit hipilikku glamuuri.

”Igapäevaselt olen veidi rahulikum ja tunnen ennast hästi kombos t-särk, teksad ja baleriinad. See on selline prantsuse naistele iseloomlik lihtne olemine,” kirjeldab muusik.

Tema riidekapis leidub kõige rohkem aga igasugu erinevaid pükse. ”Mul on tunne, et jaht ideaalselt istuvale teksapaarile on minu puhul igikestev,” kostab Anna.

Foto: Riina Varol

Kõige rohkem aksessuaare ja rõivad soetab lauljanna endale eranditult vintage- ja taaskasutuspoodidest, seega pole imestada, miks ta alati nii laval, kui avalikel sündmustel põnev ja originaalne välja näeb.

Anna jagab ka stiilinippi, mis alati töötab: ”Usalda oma sisetunnet. Alati! Stiilne on jääda iseendaks. Kui endasse usud, siis töötab kõik!”

Foto: Riina Varol

Ilurituaalidest välimusest rääkides ütleb muusik, et eelistab pigem hoida kerget joont. ”Minu rituaalid on väga lihtsad – dušš ning naha niisutamine ennekõike,” kostab ta. ”Väsinud ilme puhul aitab hästi punane huulepulk. Seda nippi kasutan eelkõige just enda enesetunde turgutamiseks,” annab naine veel ühe kavala, aga tõhusa soovituse.

Anna Kaneelina astub Tallinn Music Weeki raames üles avaõhtul, 27. augustil Tampere Hall ja Tampere 2026 esitlevad kontserdiõhtul Fotografiskas.

Sarnased artiklid