Reklaam sulgub sekundi pärast

Buduaari suvepeol tuleb esitlusele vinge Rotazion moeshow!

Rotazion
Erakogu — FOTO: Rotazion

Buduaari suurel suvepeol, 6. juunil Butterfly Lounge`is tutvustab Adele Rüütel uuenduslikku rendiplatvormi Rotazion, tuues külastajeteni parimad palad showroomist!

Kes on Adele Rüütel? Millega Sa oled tegelenud?

Olen nelja lapse ema, kes on viimased 13 aastat pühendanud kogu oma energia lastele ja perele, olles õnnistatud võimalusega näha, kuidas nad kasvavad ja maailmale rõõmu toovad. Mul on olnud võimalus igapäevaselt õppida ja kogeda emaduse ilu ja väljakutseid.

Enne laste sündi tegelesin modellindusega, mida aeg-ajalt teen siiani, et vanu aegu meenutada. Viimastel aastatel olen leidnud uue kirgliku tegevuse triatlonitreeningute näol, mis on viinud mind kogemusnõustaja ja juhendaja rollini aktiivset eluviisi alustavatele inimestele läbi veebilehe www.adelefit.com. See tegevus pakub mulle vajalikku tasakaalu ja energiat, mida jagada nii oma pere kui ka teistega, kes otsivad inspiratsiooni tervislikumaks ja aktiivsemaks eluks.

Lisaks sellele panin eelmisel aastal koostöös teiste naistega kokku fotonäituse www.emadus.ee, mis kujutab emaduse mitmekesisust. Projektiga soovisime suurendada ühiskonna teadlikkust emade olulisest rollist laste kasvatamisel, toetades samal ajal emasid nende igapäevaelus.

Mis Sind ajendas avama rendiplatvormi?

Aastate jooksul on meie pere koju kogunenud palju asju. Nelja lapse kasvatamise kõrvalt on meie garaažides ja riidekappides palju esemeid, mida kasutame harva, aga mille järele võib teistel peredel olla suur vajadus. Sellise üleliigse varanduse seisatamine tundus mulle raiskamisena, eriti kui teadsin, et need võiksid teistele rõõmu ja kasu tuua, ilma et nad peaksid uusi esemeid ostma ja sellega kaasa aitama ületarbimisele.

Mõte sellisest rendiplatvormist oli mul juba ammu, kuid julguse ja oskuste kogumine võttis aega. Nüüd, kui lapsed on suuremad ja mul on rohkem aega, otsustasin idee teoks teha. Veebruaris avasimegi Rotazion’i platvormi ning showroomi, et pakkuda inimestele võimalust oma harva kasutatavaid esemeid rentida ja müüa, mis mitte ainult ei vähenda ületarbimist, vaid loob ka lisasissetuleku võimalusi

Mis on Rotazion?

Rotazion on uuenduslik rendi- ja müügiplatvorm, mis võimaldab inimestel oma vähekasutatud esemeid kas rentida või müüa, pakkudes seeläbi võimalust teenida lisasissetulekut asjade pealt, mida igapäevaselt ei kasutata. Meie platvorm võimaldab lisasissetulekut ka renditulust, isegi kui esemeid hetkel ei osteta.

Kasutajad saavad lihtsalt konto luua, esemeid lisada ja seejärel nende pealt tulu teenida. Lisaks pakume hoiustamisteenust, mis tähendab, et kui sul kodus ruumi napib või pole aega ise rentimise ja müügiga tegeleda, võime meie need ülesanded sinu eest ära teha. Naudi kodus rohkem vaba ruumi ja vaata, kuidas su esemed sulle lisatulu toovad. Kui vajad mingil hetkel oma esemeid ise kasutada, võid need alati  saadavuskalendris meie platvormil mittesaadavaks märkida ja enda tarbeks kasutada.

Lisaks võimaldab Rotazion sul rentida ka teiste kasutajate esemeid, pakkudes alternatiivi asjade ostmisele, mida sa ei pruugi pidevalt vajada. See teeb Rotazionist mitte ainult mugava lahenduse asjade müügiks ja rentimiseks, vaid ka jätkusuutliku valiku meie ressursside paremaks kasutamiseks.

Rotazion, kas see on lahendus igapäevasele ületarbimisele?

Absoluutselt. Ületarbimine on praegu globaalne probleem, mis on pidevas kasvus. Rotazion pakub tõhusat lahendust, edendades jätkusuutlikku tarbimist ja aidates inimestel oma harva kasutatavaid esemeid rentida või müüa. See vähendab märkimisväärselt vajadust uute toodete ostmiseks ja aitab olemasolevaid ressursse paremini kasutada. Valituks osutumine Rohekiirendi programmi Tehnopolis sel aastal, kus olime koos 20 teise maailma muutva ettevõttega, on andnud meile uusi teadmisi ja kinnitust, et meie lähenemine aitab oluliselt vähendada globaalset ületarbimist. Meie tegevus aitab vähendada kasutuskõlblike esemete sattumist prügimägedele ja CO2 heitkoguste paiskumist õhku, toetades seeläbi globaalset jätkusuutlikkuse liikumist.

Miks on Rotazion oluline?

Rotazion on oluline, sest see pakub praktilist lahendust üha suurenevale ületarbimise probleemile, mis on mõjutamas meie planeeti. Platvorm võimaldab inimestel oma kasutusesse harvemini jõudvaid esemeid rentida ja müüa, luues sellega keskkonnasõbraliku tarbimisviisi. See mitte ainult ei aita kasutajatel ruumi säästa ja lisatulu teenida, vaid on ka oluline samm ressursside jätkusuutlikumaks kasutamiseks. Meie eesmärk on luua ülemaailmne kogukond, kus inimesed jagavad ressursse, mitte ei kuhja asjatult uusi tooteid. Rotazion aitab kaasa jätkusuutliku mõtteviisi levikule, pakkudes alternatiivi traditsioonilisele ostmisele ja omamisele. See on lahendus, mis võimaldab inimestel aktiivselt keskkonna heaolu parandamisse panustada, ühtlasi vähendades märkimisväärselt jäätmete hulka ja säästes loodusressursse.

Kui palju on Rotazion platvormil erinevaid tooteid, toodete kategooriaid, ostjaid-müüjaid, rentnikke?

Rotazion platvormil on hetkel ligikaudu 300 erinevat eset ning peaaegu 100 aktiivset kasutajat, kes lisavad uusi esemeid iga päev. Rahvas on soojalt vastu võtnud meie uuendusliku ja jätkusuutliku ettevõtmise. Meie platvorm on avatud mitmesugustele tootekategooriatele:

- Rõivad

- Kodutarbed, näiteks köögikombainid, akutrellid, murutrimmerid

- Sporditarbed, nagu rattad, kanuud, matkavarustus

- Lastetarbed, sealhulgas beebikärud, autotoolid, kiigud, mänguasjad

Pidevalt lisame vastavalt turu nõudmisele juurde uusi kategooriaid. Meie eesmärk on kujundada kogukond, kes eelistab jätkusuutlikku eluviisi ja mõistab, et ei pea pidevalt uusi esemeid ostma. Rotazion võimaldab inimestel rentida asju otse kaaslinlastelt, aidates sellega vähendada ületarbimist ja toetada teineteist.

Milline on proportsioon rentimise ja müümise vahel?

Rentimine on meie platvormil peamine tegevus, kuigi ka müük toimub. Rotazioni eelis seisneb selles, et saate oma asju hõlpsalt rentida ja müüa ühes samas kohas. See teeb meie platvormi ideaalseks vahendiks garaaži või kapi koristamiseks, pakkudes samal ajal hoiustamisvõimalust.

Kust leiab Rotazioni?

Rotazion asub Tallinnas, Kopli 70a, Krulli maja 4. korrusel. Oleme avatud eelneval kokkuleppel. Ühendust saab võtta e-posti aadressil [email protected] või telefonil 5091340.

Piletid Buduaari suvepeole soeta SIIT!