DONNA NORDICA UUS kollektsioon: pidudehooaeg võib alata!

Donna Nordica sügis-talv 2017 kapselkollektsioon TRADIZIONE räägib kulgemisest, mille kütkes me kõik igal aastalõpul oleme: on kokkuvõtmiste ja südamlike pidude aeg, on aeg olla pere, sõprade ja töökaaslastega ning koos meenutada lahkuvat aastat ja valmistuda uue tulekuks. Traditsioonid on need, mis meid koos hoiavad, kui aastaajad ning aastad muudkui mööduvad.

 

Eesti kaunid mõisad on osa meie kultuurist, aastalõpupidudel võib tunda end lausa lossidaamina pikas pitskleidis värviliste võlvide all. Mustal põhjal erksad lillemustrid on osa meie Eesti saarte rahvuskultuurist ning sel sügishooajal taas väga armastatud. Lisa vaid kamin, küünlasära ja kaunis õhtusöögilaud.

Väikesed mustad pitskleidid ning rikkalikud mustad pitsseelikud on traditsiooniliselt elegantsed ja seda nii aastalõpu kontsertidele kui uhkematele vastuvõttudele. Brokaatse läikega metallikplisseerid aga on vana-aasta glamuuri klassikas.

TRADIZIONE fookuses on seega aastalõpu sündmused südamlikest perekesksetest õhtusöögipidudest kuni elegantsete vastuvõttude ja glamuursete pidudeni.

Kollektsiooniga saab tutvuda Donna Nordica salongis Raua 34.

Stilist: Anne-Mari Pikand
MUAH: Anya Manya Make-up
Modell: Mariel Korjus
Koht: Laitse loss