Reklaam sulgub sekundi pärast

GALERII: Ebatäiuslikult jõulune moeetendus Silueti stiilis

Ebatäiuslikult jõulune moeetendus Silueti stiilis
Ebatäiuslikult jõulune moeetendus Silueti stiilis — FOTO: Marko Tõll

Pärnu disaini kauplus Siluett Eesti moe pood ja Villa Ammende ühendasid jõud ja kutsusid laupäeval, 2. detsembril ebatäiuslikult jõulusele moevaatemängule, õhtusöögile ning inspireerivale vestlusõhtule loovhinge Leslie Laasneriga.

Õhtu juhatas sisse Eesti disaini moeetendus Silueti talviste moepalade valikust. Silueti stilisti Eleri Kaljurandi kokku pandud moeetenduse komplektid nägid lubatult välja naiselikult ebanaiselikud. “Armastame glamuuri ja igapäeva romantikat, elu keerdkäikude põnevat vastandumist,” kostavad kodumaise disainipoe eestvedajad.

Moe-show kätkes endast kombinatsiooni uuest ja vanast, glämmist ja teksadest. “Maailm on täis riideprügi ja et seda vähendada, tuleb arukalt riidekappi täiendada. Midagi disainerilt ja midagi taaskasutusest, see on minu põhimõte. Eesti disain on suurepärane ja seda on väga huvitav kombineerida juba olemasolevate riideesemetega,” lubab Kaljurand, et just vana ja uut komboneerides saab kõige huvitavama rõivakomplekti. “Igaks peoks ei ole vaja uut kleiti, vaid ühte kleiti saab kanda mitut erinevat moodi. Kui näiteks sõbrannale jõulude ajal külla minna, saab vanade teksade peale visata glitterjaki ja kokku tuleb glamuurne, aga samal ajal mugav riidekombinatsioon,” avab Silueti stilist oma mõttemaailma lähemalt. Ühe vana on teise uus ja erilised disaineresemed võiksid kapis olla igavesti. Nii said Villa Ammende moelaval kokku aastaid kantud meeste ja naiste teksapüksid, kunstkarvaga kaetud vanad kingad ning kodumaine tippdisain vürtsitatud glamuursete rõivaste ja aksessuaaridega. Silueti moeetendusel sai näha moeloomingut disaineritelt ja brändidelt nagu Piret Kuresaar, Mithio, Norrison, Kirill Safonov, Liina Stein, Kriss Soonik, KÄT, Emma-Elfriide, Eva Oherjus, Moonika Kase ja SUVI Eyewear.

Pärast moeetendust kostitas Villa Ammende külalisi maitsva jõuluse õhtusöögi ja joogivalikuga. Maitsemeeled ei tantsinud sugugi üksi - õhtusööki saatis inspiratsiooniküllane jutuajamine, mida juhtis moetoimetaja, saatejuht ja Pärnu kohalik päeva- ja õhtujuht Meisi Volt. Tallinnast aga oli jutuajamiseks kohale tulnud tõeline loovhing, armastatud muusik, helilooja, reklaamimaailma guru, maalikunstnik ning filmitegija Leslie Laasner aka Leslie Da Bass, kes kostitas publikut ka DJ-setiga. Leslie on loonud filmimuusika sel aastal ilmavalgust näinud kahele filmile - Ingomar Vihmari noortefilmile “Tähtsad Ninad” ja Triin Ruumeti mängufilmile “Tume Paradiis”. Leslie härjekorras üheksas sooloalbum kannab nime “Ni9htingale” ning see on juba Spotifys kuulatav. 

Siluett tänab kõiki imelisi modelle! Jumestuse eest vastutas Lembe Lemmiksoo ja Emmeliine Meriste, soengute eest Labelle Ilusalongi juuksurid Pille ja Hille. Moeetendust saatis DJ Crusty ja õhtut viis läbi Meisi Volt.