Ilu ja mood

toob teieni Zalando

GALERII! Tähistame merevetikat peoga – imeline merekaaviar!

Merevetika pidu
Merevetika pidu — FOTO: Ardo Kaljuvee

Alates 2020 aastast on just 4. juuni tähtis merevetika tähistamise poolest ning seetõttu 5.juunil toimus Ocean 11 restoranis esimest korda Eestis merevetika päeva tähistamine. Merevetikas on üks imeline saadus, mis leiab kasutust mitmes valdkonnas ning on olnud meie ümber juba 1,2 miljardit sajandit.

See võrratu veetaim leiab laialdast kasutust ka kosmeetika valdkonnas, tänu millele on loodud mitmed merevetikal põhinevad kosmeetikabrändid. Repechage, kes antud ürituse ka ellu kutsus, on üks esimesi merevetikatel põhinevate nahahooldustoodete arendajaid ja tootjaid ning seda juba 1980. aastast alates, pakkudes loodussäästlikult korjatud merevetikat nahka täiustavate tulemuste saavutamiseks.

Merevetika üritusel räägiti lähemalt erinevatest merevetikatest ja nende kasulikkusest näonahale. Lisaks oli välja pandud eriti ahvatlev koostisosade näitus kus olid näiteks arbuus, mesi, ingver, apelsin, mustikad, kurkum ja palju muud.

“Merekaviaar” sisaldab suurt kontsentratsiooni väga võimsaid toimeaineid – 12 vitamiini ja mineraali, 42 mikroelementi ning 18 aminohapet – mis aitavad nahka niisutada, taastada, uuendada ning muuta see säravaks! 

Kas teadsid et 1 L merevetikat sisaldab sama palju elemente kui 10 000L merevett. Lisaks on äärmiselt oluline merevetikate korje puhul nende puutumata keskkond – nagu näiteks Maine rannik kus Repechage merevetikad korjatakse.

Ilu ja mood

toob teieni Zalando