Ilu ja mood

toob sinuni Zalando

Gerli A. Chantelle toob Tallinna moenädalale Dubai luksuslikkuse ja Prantsuse elegantsi

Gerli A. Chantelle
Gerli A. Chantelle — FOTO: Erakogu

Gerli A. Chantelle toob kevadise Tallinn Fashion Weeki lavale piduliku kevad-suvise kollektsiooni, mis sobib saatma nii suvistele väliüritustele ja sünnipäevadele, kui ka pulmadele ja koolilõpetamistele.

Gerli A. Chantelle kollektsioon
Gerli A. Chantelle kollektsioon — FOTO: Erakogu

Gerli A. Chantelle kollektsioonist leiab enim rõivaid pidulikuteks juhtudeks või suvisteks restoranide külastamisteks. “Käin ka ise sageli restoranis enda disainitud rõivastes, aga ka teatrisse ja galasündmustele on nad ideaalsed,” kirjeldab Gerli, et kollektsioonis on palju õhulisust ja kergust, mis on ideaalne just algavaks hooajaks.

Kollektsioonis köidavad pilku pastelsed toonid, millele annavad aktsenti metalsed noodid. Materjalivalikus on kasutusel satiin, siid, klaaspärlid. Rõhku on pandud õhulisuse ning 3D-kujunditega mängimisele.

Gerli A. Chantelle kollektsioon
Gerli A. Chantelle kollektsioon — FOTO: Erakogu

Inspiratsiooni sai disainer Araabia ja Prantsusmaa reisidelt: “Pärlid, luksuslikkus ja külluslikkus on inspireeritud Dubaist. Minu loomingu teine pool, mis on seotud kuldsete elementide, naiselikkuse ja elegantsusega, on Prantsusmaalt hoogu saanud,” lisab Gerli.

Iga kleit ning riideese on ainulaadne. Suurt rõhku on pandud detailidele, kuna litrid, helmed, kaunistused ja tikandid on peenelt paigutatud ja erakordse täpsusega õmmeldud.

Gerli A. Chantelle’i kollektsioonid on valmistatud käsitööna, kasutades parima kvaliteediga  tekstiile, sealhulgas prantsuse pitsi, pehmeid siidi ja Itaalia tikandeid ja aplikatsioone ning spetsiaalse käsitööna valmistatud klaaspärli-mustreid. Tulemuseks on silmapaistvad kujundused, mis kutsuvad esile nostalgilise elegantsi ja dramaatilise salapära.

Gerli A. Chantelle kollektsioon
Gerli A. Chantelle kollektsioon — FOTO: Erakogu

Gerli A. Chantelle Couture loob moodi juba üle 10 aasta oma klientidele üle kogu maailma (Pariis, Dubai, Sveits, Monte-Carlo, USA, Saksamaa jt), kuid disaini tootmine toimub siiski Eestis. 

Gerli A. Chantelle couture on jaganud moelava kuulsa kuningliku perekonna moelooja Elizabeth Emanueliga (kelle käe all valmis printsess Diana pulmakleit) Londonis, piilunud Karl Lagerfeldi telgitagusesse moemaailma Roomas, kui ka osalenud mitmetel kuninglikel galadel ning heategevusüritustel esindates oma loomingut.

Gerli A. Chantelle kollektsioon
Gerli A. Chantelle kollektsioon — FOTO: Erakogu

Kollektsiooni saab Tallinn Fashion Weeki raames näha juba sel laupäeval, 1. aprillil kell 20.00.

Piletid etendusele on välja müüdud.

Ilu ja mood

toob sinuni Zalando