HÄMMASTAV: ÕUNAÄÄDIKAGA saab imelihtsalt hambaid valgendada

Naturaalne õunaäädikas on äädikas, mis valmistatakse õunasiidrist ning inglise keeles kannab see nime apple cider vinegar ehk AVC. Tegu on antibakteriaalse ainega, mis sisaldab märkimisväärses koguses organismi jaoks vajalikke mineraale ja mikroelemente ning seetõttu saab seda osavalt kasutada nii seespidiselt kui ka välispidiselt.

Naturaalne õunaäädikas on äädikas, mida valmistatakse õunasiidrist ning inglise keeles kannab see nime apple cider vinegar ehk AVC. Tegu on antibakteriaalse ainega, mis sisaldab märkimisväärses koguses organismi jaoks vajalikke mineraale ja mikroelemente ning seetõttu saab seda osavalt kasutada nii seespidiselt kui ka välispidiselt.

Kui enamasti kasutatakse õunaäädikat kaalulangetuse eesmärgil, siis tegelikult toimib see väga tõhusalt ka näiteks hammaste valgendajana.

Lahusta kaks teelusikatäit õunaäädikat kolme kuni nelja teelusikatäie veega ning loputa seguga suud. Mida pikemalt lased sel suus ringi käia, seda tõhusam mõju on. Õunaäädikas tapab suus olevad bakterid ning eemaldab hammastelt plekke, muudab hambavaaba valgemaks ja jätab suhu värske lõhna.

Soovi korral lisa segule ka pisut piparmündiõli – nii toimib segu nagu suuvärskendaja.

Allikas: healthyfoodhouse