HELEN RANDMETS AVALDAS kõige hullema asja, mida ta ilu nimel teinud on

erakogu

Buduaar

Endine Nexuse laulja Helen Randmets on fööniksina Eesti muusikamaailma huviorbiiti tõusnud. Tänavune Eesti Laulu poolfinalist rääkis värskes Buduaari ajakirjas, mis on kõige hullem asi, mis ta kunagi ilu nimel teinud on.

Heleni sõnul jääb kõige suurem aps rohkem kui kümne aasta taha. “Ega ma vist väga katsetanud pole ja olen kõike tasa ja targu teinud. Aga üks seik meenub küll. Kord tahtsin ühel rahvusvahelisel missiüritusel osaleda New Yorgis, aga mul olid tol ajal kärtsoranžid juuksed ning korraldaja ütles, et ühelgi missil pole sellist värvi juukseid ja kui ma homseks brünetiks ei saa, siis unustagu ma minek ära. ”

Helen läks seepeale salongi ning istus seal kokku kuus tundi ning järgmine päev veel sama palju. Läksin salongi. Aga sain end brünetiks tehtud ja New Yorki ma sõitsin, piltide peal kumas õrnalt ikka oranži värvi läbi,” avaldas lauljatar värskes Buduaari ajakirjas. 

Kuigi Helen on taas muusikamaailma huviorbiidis, siis populaarne OlyBeti ennustusportaal peab tema Eesti Laulu võiduvõimalust nigelaks. Vaata siit, kes on favoriit.