Reklaam sulgub sekundi pärast

Ilu ja Mood

toob sinuni Stockmann

Ilu ühendatud fotograafiaga

MÁDARA pop-up väljapaneku avamine
MÁDARA pop-up väljapaneku avamine — FOTO: Reiko Kolatsk

MÁDARA avas 16. mail Fotografiska kaasaegses muuseumis, kus kohtuvad fotograafia, kunst ja kultuur, oma esimese pop-up poe Tallinnas, mis on avatud kuni 2. juunini.

FOOKUSES: KÕRGTASEMELINE LOODUSLIK MEIK

Hüpik-väljapaneku põhirõhk on brändi enimmüüdud meigikategoorial, mille tooted nii kaunistavad kui ka toidavad ja hooldavad nahka. 

MÁDARA pole tuntud mitte ainult tipptasemel toodete, vaid ka oma ebatavalise turundusliku lähenemise poolest. Näiteks nende hiljutisse brändikampaaniasse on kaasatud viis kaasaegse tantsu kunstnikku Lätist, Prantsusmaalt, Saksamaalt ja Hollandist.

MÁDARA asutaja Lotte Tisenkopfa-Iltnere: “Meigil on kunstiga tugev ajalooline seos. Tugevate looduslike toimeainetega, nagu taimse päritoluga peptiidid, looduslikud antioksüdandid ja täielikult mineraalsed UVA/UVB filtrid, täiustab meie meik nahka, hoolitsedes samaaegselt ka selle tegelike vajaduste eest.”

LOODUSE TOOMINE KAASAEGSELE INIMESELE LÄHEMALE

Pop-up ammutab oma visuaalse suuna Riias asuvatest MÁDARA kauplustest, keskendudes jätkusuutlike materjalide kasutamisele ja eritellimusel valmistatud disainielementidele.

MÁDARA pop-up väljapaneku avamisel oli külalistel võimalus osa saada kaasaegse tantsu performance’ist ning külastada ka legendaarse fotograafi Peter Lindberghi näitust.

Peter Lindbergh (1944–2019) oli Saksa moefotograaf ja filmitegija. Tema näitus „Olemise kergus“ koosneb kunstniku pika karjääri vältel tehtud fotodest. Lindbergh on üks maailma mõjukamaid fotograafe, kes muutis nii seda, kuidas laiemalt moefotot, aga konkreetsemalt ka tema kaamerasilma ette jäänud inimesi tajutakse. Näitus on Fotografiska Tallinnas üleval 2. juunini 2024.

MÁDARA kaasasutaja ja loovjuht Liene Drāzniece: “Meil on väga hea meel teha koostööd Fotografiska Tallinnaga. Kunst, eriti fotograafia, mängib MÁDARA kaubamärgi universumis olulist rolli. Peter Lindbergh on üks neist fotograafidest, kes on meidki inspireerinud. Seega on ilus kokkusattumus, et MÁDARA kohtub Lindberghi loominguga samal ajal ja samas kohas, olenemata, et vaid hetkeks.”

TOODETUD LÄTIS VÄGA AKTIIVSETEST LOODUSLIKEST KOOSTISAINETEST – SEALHULGAS KASUTATAKSE KA EESTIST PÄRIT KASEMAHLA

2006. aastal asutatud AS MADARA Cosmetics on Läti juhtiv ilutoodete tootja ja loodusliku sertifikaadiga ilu pioneer. Praegu ekspordib ettevõte 35 riiki ja on Nasdaqi börsil noteeritud ettevõte. Kõik tooted on ECOCERT/COSMOS sertifikaadiga, ei sisalda parabeene, mineraalõlisid, silikoone, sünteetilisi lõhnaaineid, kunstlikke värvaineid ja muid küsitavaid koostisosi. MÁDARA on pälvinud ka 2023. aasta Baltic Brand Forumil auhinna "Baltikumi roheliseim bränd".

Ilu ja Mood

toob sinuni Stockmann