JUBA SEL REEDEL, 11. mail avab uksed järjekordne ilumess

Neljas kevadine ilumess toob sel korral kokku 206 firmat nii Eestist kui välisriikidest. Kohapeal on esindatud lausa üle 700 kaubamärgi. Ilumessid, mis on nüüd aset leidmas kahel korral aastas, on muutuste keerises.

Kevadmess tüürib üha enam tervisetemaatika suunas. Messilt leiab rohkelt hooajalisi tooteid ja teenuseid, laiendades nii külastaja silmaringi kui propageerides terviseteadlikke valikuid ning õpetades ise tegema igapäevaseid iluhoolitsusi.

Sügismess hoiab kätt pulsil kõigil uuenduslikel sarjadel, innovatiivsetel hooldustel ja iluravi metoodikatel. Sügis toob kokku tipptasemel spetsialistid, pakub ideid ja inspiratsiooni, annab ülevaate turul valitsevatest arengusuundadest.

Juba mõnda aega on maailmas au sees olnud roheline mõtteviis, mis on nüüd mitte niivõrd piiratud huvigrupi eelistus vaid paljude inimeste põhimõtteline valik ja elustiil. Tervisekesksus, hoolimine endast ja soov luua paremat elukeskonda meie ümber, on jõudnud nüüd ka messi temaatikasse. Eriti tugevalt joonistub see suund välja kevadmessil, kus tuuakse külastajate ette mitmeid kohalikke kosmeetikabrände, tutvustatakse uut looduskosmeetikat ja -tervistooteid. 

Kevadmessi eesmärk pole vaid looduslike ilu- ja heaolutoodete müük vaid ka infovahetus spetsialisti ja lõpptarbija vahel ning seeläbi üldise teadlikkuse tõstmine. 

Terve on uus ilus! Just nii kõlab kevadmessi seekordne hüüdlause. Välise ilu ja igavese nooruse asemel püüdleme tugevama tervise, parema füüsilise vormi ja sisemise rahulolu poole. See on meie arvates kauni jume, elujõu ja säravate silmade suureks eelduseks.

Kuna usaldus uue vastu ei teki üle öö ja harjumine muutustega turul võtab aega, siis tasub messile kasvõi uudistamise eesmärgil tulla. Kui see teie vaateid ja eelistusi ei muuda, saate ometigi juurde palju põnevat informatsiooni, kuhu ilumaailm tervikuna liikumas on. Lisaks vahetule suhtlusele oma ala asjatundjatega soovitame visata pilgu peale uuele ja huvitavale, mida on sel korral messil eriti palju.

Võistlustest

Perfektse lainerijoone ja uhke patsi tegemise saate aga selgeks peasaali õppesalongides, kus kohapeal õpetajate valvsa pilgu all erinevaid iluteenuseid pakutakse. Professionaalid näitavad aga oma oskusi rahvusvaheliste võistluste raames, mida sel korral on lausa mitu.

Esimest korda toimub kevadmessil rahvusvaheline küünetehnikute võistlus Nailympia, mille võitja sõidab Londonisse Eestit esindama. Oma oskused panevad proovile ka juuksurid. Nende lennukaid ideid näeb konkursi Kuldne Pääsuke raames nii reedel kui laupäeval. 

Sellega aga messi programm ei piirdu. Reedel astuvad lavale konkursi “Eestimaa Kauneimad Juuksed” finalistid, laupäeval lõpetame päeva Eesti FitModeli valimistega ning pühapäeval, emadepeäeval saavad kogu tähelepanu emad

Kõigil kolmel messipäeval on sel korral uudistamist nii palju, et oleme varunud stende intervjueerima ja oma nägemust messist edasi andma lausa 3 graatsiat- Eva Vaino, Iris Tomsoni ja Terje Tellingu. Kolm naist toovad külastajateni kolm erinevat vaadet ilu- ja moemaailmale ning jagavad teiega oma 100 soovitust.

Kohtumiseni messil!

Reedel, 11.mail  12.00-19.00 

Laupäeval, 12. mail  10.00-18.00 

Pühapäeval, 13.mail  10.00-16.00