Jumestamise alused

13 kommentaari
Jumestamise alused

Kauniks peetav välimus ei tähenda tänapäeval enam mingi ainuvalitseva ideaaliga kohanemist. Praegusel ajal pannakse ilust rääkides pearõhk indiviidile ja tema isiklikele konkreetsetele vajadustele, eesmärkidele ja eluviisile. Kuigi teatud määral puudutab iga naist, kuidas ta välja näeb, on igaüks ometigi erinev. Näiteks ei vaja sinisilmne blondiin täpselt samasugust jumestust kui tumedasilmne idamaise nahatooniga naine.

Kauniks peetav välimus ei tähenda tänapäeval enam mingi ainuvalitseva ideaaliga kohanemist. Praegusel ajal pannakse ilust rääkides pearõhk indiviidile ja tema isiklikele konkreetsetele vajadustele, eesmärkidele ja eluviisile. Kuigi teatud määral puudutab iga naist, kuidas ta välja näeb, on igaüks ometigi erinev. Näiteks ei vaja sinisilmne blondiin täpselt samasugust jumestust kui tumedasilmne idamaise nahatooniga naine.

Täiusliku jumestuse saavutate hõlpsasti, kui olete esmalt välja selgitanud oma naha täpse tooni ja juuste värvi. Naha “sooja” ja “külma” tooni kategooriasse liigitamine tundub pisut raske, ent selleks on olemas hõlbus testimismeetod. Lihtsalt vaadake peeglisse ja hoidke oma näo ees tükikest kulda ja tükikest hõbedat. Õige metall paneb naha terviklikult särama, samas teeb vale metall nahale hallika jume. Kui teie nahale sobib kuld, siis on teie naha toon “soe”, kui aga “hõbe”, on nahk “jahedatooniline”.

Lisavõtme annab vastus küsimusele “Kui hästi te päevitute?” Jahedad nahatoonid kalduvad raskemini päevituma.

 

Heinike Juhanson