JUST NEED olid Hollywoodi glamuuritaride ilusaladused!

Klaar ning särav näonahk, ajatu elegants ja jalustrabav meik. Saame täitsa aru, miks meid endiselt võluvad Elizabeth Taylor, Audrey Hepburn, Grace Kelly ning teised Hollywoodi aegumatud kaunitarid. Otsustasime üle vaadata nende võrratute naiste ilunipid ja ilutrikid. Vaata, kuidas nad ennast piltilusana hoidsid!

 

 

Marilyn Monroe
Marilyn Monroe on tuntud oma kadestamisväärt figuuri poolest, omades kehakurve täpselt õigetes kohtades. Arvatavasti oli see tingitud just tema treeningrežiimist ning ka kõrge valgusisaldusega toidust. 1952. aasta intervjuus ajakirjale Pageant kirjeldas Monroe oma hommikust treeningut ja rääkis oma veidrast hommikusöögist. “Enne, kui hommikul duši alla lähen, soojendan endale tassitäie kuuma piima ning lisan sinna sisse kaks toorest muna. Joon seda siis, kui end riietan.”

Elizabeth Taylor
Ükski silmameik pole vast nii legendaarne kui see, mida kannab Elizabet Taylor “Cleopatra” filmis. Taylor mainis ühes intervjuus, et talle meeldib enda ilu eest ise hoolt kanda. Näiteks lõigates oma juukseid täiesti ise ning osates teha ka “Cleopatra” meiki. Kuid isegi visuaalselt silma suurendav silmameik ei aita nii palju kui iluuni. “Kallike, sa näed välja nagu hunnik väsimust, kui sa öösel korralikult ei maga”, ütles Taylor.

Audrey Hepburn
Audrey armas nukunägu oli tema kindel kaubamärk. Tänu oma jõulistele kulmudele eelistas ta hoida oma igapäevast jumestust pigem naturaalsena. Seega olid Audrey jaoks esmase tähtsusega just tema kassilikud ripsmed. Selleks, et peale ripsmete värvimist ei jääks ripsmekaarele sisse tühja auku, eraldas tema meigikunstnik iga ripsmekarva eraldi haaknõelaga. Seda küll ei soovita kodus järele teha!

Grace Kelly
Staaridele tuntud meigikunstnik ja juuksestilist Peter Lambas on öelnud, et töötades koos Grace Kellyga, märkas ta pidevalt Kellyt oma käsi kreemitamas. Kelly sõnul oli see tingitud sellest, et just käed on esimesed, mis annavad vananemisest märku. Kindel no-no printsessile, kes kandis üle 10karaadise Cartier teemandiga abielusõrmust. 

Rita Hayworth
Meile meeldib mõelda Rita Hayworthist kui ühest Hollywoodi tuntuimast punapeast. Üllatavalt ei olnud tema naturaalne juuksetoon siiski punane ning lisaks lasi Rita ka oma juuksepiiri tahapoole viia, et oma laupa suurendada. Ouch! Peale igat juuksepesu tegi ta oma kiharatele aga kuuma õlitöötlust ja seejärel loputas õli paksudest juustest 15 minutit välja, abiks vesi ja sidrunimahl.