Reklaam sulgub sekundi pärast

Katrin Kuldma: eritellimusel valmivad naturaalsetest kangastest rõivad on ainus keskkonnasõbralik moevalik

Amanjeda by Katrin Kuldma naturaalsetest kangastest loodud bespoke ehk eritellimusel valmivad rõivad
Amanjeda by Katrin Kuldma — FOTO: Karl Kuldma

Tallinn Fashion Weeki kevadisel erakordsel moelaval on publiku ees Amanjeda by Katrin Kuldma naturaalsetest kangastest loodud bespoke ehk eritellimusel valmivad rõivad.

Kevad-suvine kollektsioon pakub kõrget kvaliteeti elu erinevateks aspektideks meestele ja naistele. Moelaval saab näha tellija mõõtude ja soovide järgi valmivate teksapükste ja luksuslike T-särkide mudeleid puuvillast kašmiirini, stiilseid safarikomplekte, kehapaitavaid suvekleite õhulisest linasest ning unistuslikult ülipidulikke siidist kleite ja ülikondi. Kõikidele mudelitele pakub Amanjeda by Katrin Kuldma moemaja laia kangavalikut, millele saab juba pilgu heita moemaja kodulehel ja Ultima Thule Galerii salongis.

Bespoke ehk eritellimusel valmivad rõivad, päris oma mõõtude järgi Euroopas valmistatud parima kvaliteediga naturaalsetest kangastest, on ainus tõeliselt keskkonnasõbralik moevalik,” on Katrin Kuldma veendunud. Bränd näeb, et keskkonnaprobleemide suurimaks põhjuseks on ületarbimine. Moemaja kutsub inimesi oma ostuotsuseid tegema südamega ning ostma vaid seda, mis korda läheb, ehk siis pigem vähe, aga hästi. “Tellides rõivad täpselt oma mõõtude järgi naturaalsetest, keskonnasõbralikult toodetud ja valmistatud materjalidest, mille päritoluga saad end moebrändilt infot küsides täpselt kurssi viia, saad nautida oma moekate rõivaste esteetikat ja kandmiskmugavust, kestvust ja eetikat,” sõnab Kuldma.

Amanjeda by Katrin Kuldma moemaja asub Tallinnas Maakri Kvartalis Ultima Thule Galeriis. Kohapeal saab näha ja proovida valmis rõivaid, teha kanga ja mudeli valikud ning anda oma mõõdud rõivaste valmistamiseks.

Piletid 19. aprillil kell 20.30 toimuvale Tallinn Fashion Weeki moeetendusele on saadaval Fienta platvormil: https://fienta.com/et/tallinn-fashion-week-85022 Paljud piletid on juba välja müüdud, seega tasub kiirustada, et moeelamust Kalev Spaas oma silmaga nautida.

Lisainformatsioon: www.amanjeda.com