Kevadmood: Too värvid oma maailma!

Heida pilk oma garderoobile. Kas leiad sealt enamuses tumedaid toone, siis natuke halli ja valget ning vürtsiks juurde pruuni? Kuid nüüd, mil kevad kohe kohe käes on ja päevad pikemad ning päike kõrgemalt käib, tea, et moes on jälle värvid!

Heida pilk oma garderoobile. Kas leiad sealt enamuses tumedaid toone, siis natuke halli ja valget ning vürtsiks juurde pruuni? Kuid nüüd, mil kevad kohe kohe käes on ja päevad pikemad ning päike kõrgemalt käib, tea, et moes on jälle värvid!

Kuigi väljas on veel jahedavõitu ilm, võid sina juba ennast natukene kevadisemalt tunda. Lisa oma riietusele paar värvikat aksessuaari ja sa näed moekas, ning kindlasti ka rõõmsameelsem välja. Kauplustes on juba müügil kevadsuvise hooaja tooteid. Selleks, et moekas välja näha, ei tule oma rahakotile kohe liiga teha. Osta pigem huvitavaid värvilisi pisidetaile. Näiteks on paljudes poodides juba müügil värvilised ehted. Kollane kaelakee toob imeväel välja sinus peituva päikese!

Värvilised käekotid on tuleval kevad-suvel väga IN. Praeguste jahedamate ilmadega võiksid osta näiteks värvilise salli, mis hoiab sind soojas, muutes samas ka jume ilusamaks.

Moesoovitus: ära värvidega liiale mine. Miksides kokku liiga palju erinevaid toone, võib lõpptulemus olla kaootiline. Pea meeles, et less is more!

Väike ülevaade värvide mõjust:

Valge: Sobib kõigi teiste toonidega. Alati moes olev värv.
Mõjub rohkem suve värvina. Väga hea valik pluuside ja toppide jaoks. Soovitavalt võiks kõigil olla oma garderoobis midagi valget. Sobib hästi siniste ja beežide teksastega. Kerge sobitada ka teiste värvidega.
Valge on puhtuse, süütuse, õrnsuse sümbol. Annab sulle vabaduse tunde.

Must: Väga populaarne värv, alati moes.
Must on hea valik pükste ning seelikute jaoks, mille juurde sobivad kõiksugused värvilised pluusid. Must muudab kandja silmapilkselt saledamaks. Väike must kokteilikleit on alati kindel valik oma garderoobi.
Must sümboliseerib elegantsust. Must on ka matuse värv.

Punane
: Tõmbab tähelepanu. Punane on energilise ja enesekindla inimese värv. Mõjub ka eroolilise värvina. Punast värvi seostatakse armastuse ja kirega. Punast on kerge kokku sobitada mustaga.

Kollane: Nagu punanegi, tõmbab ka kollane tähelepanu. See värv võlub välja naeratuse ja päikesepaiste. Kollane sobib väga hästi pruunide toonidega. Sümboliseerib rõõmu, optimismi.

Sinine: Paljude inimeste lemmikvärv. Vastandvärv kollasele ja punasele. Mõjub väga rahulikult. Sobib hästi päeval kandmiseks. Seostatakse rahulikkuse, idealismi ja inspiratsiooniga. Sinine sobib hästi valge värviga.

Roosa: Naiselik, tütarlapselik värv. Jätab armsa mulje. Kui naine kannab roosat, siis on kindlustatud, et teda märgatakse. See värv on kui komm, mida tihti seostatakse igavese armastusega.

Lõbutsege kevadel värvidega!

/coco/