KINGITUSED INGLISMAALT! SUVEMODELLIDE kingikotist leiab….

10 kommentaari
KINGITUSED INGLISMAALT! SUVEMODELLIDE kingikotist leiab….

Suvemodellide kingikotte on sel aastal täitmas kaks Inglismaal väga hinnatud firmat. Brittide moekaubamaja Debenhams ja ehetefirma Buckley London. 

Debenhams saab selle aasta sügisel pidada oma Tallinna kaubamaja esinduse 4 aastast sünnipäeva. Debenhamsis on esindatud laialdane valik Briti kuulsate moedisainerite poolt loodud kollektsioonid, mida on saadaval piiratud koguses ning kaubavalik vaheldub, mis tähendab, et on väike tõenäosus, et satud mõnele koosviibimisele oma kleiditeisikuga. 

Selle aasta suvemodellid on õhtusele catwalk voorule riietatud Debenhams Coast kaubamärgi pidulikes kleitides. Vooru parim saab kingituseks 100 € kinkekaardi, mille eest ta saab ise valdia omale suurest valikust sobivaimad. Coast puhul on tegemist luksusrõivaste brändiga, mille valikus on nii vaba aja rõivaid kui ka riideid pidulikeks sündmusteks, sealhulgas valikut pruutneitsitele, kombineeritavaid rõivaid, ülerõivaid, ehteid, käekotte ja jalatseid. Oma kingikottidest leiavad kõik finalistid 20 € väärtusega kinkekaardid, mille on sinna lisanud Debenhamsi kaubamaja. 

 

Võistluse modelliraamatud leiab ja saab üles lisada SIIT 

Kõik kümme finalisti saavad kingituse ka firmalt Glanz ja Glamuur ja need on auhinnatud Brittide poolt disainitud Buckley London ehted,  mis on kaetud väärismetalliga: kullaga, hõbedaga, roodiumiga või mõlema seguga. Kõrvarõngaste kollektsioonis on palju ilusaid klassikalisi, kaasaegseid ja vintage stiile, mis kõik on UK-s disainitud kõrgkvaliteediga materjalidest, sealhulgas 18k kuldplaat, Austria kristallid ja parimad tsirkoonid. Auhinnad pidevalt täienevad aga ehted on kenasti esindatud AUHINNAD menüüriba all. 

Peaauhinna võitjale kuulub kaunis kaelaehte ja kõrvarõngaste komplekt ning finalistide leiavad igaüks oma kotist kas käevõru või kõrvarõngad. 

Käevõrude kivid on poolvääriskivid, mis uskumuste kohaselt mõjutavad ka kandjat erineval viisil. 

Käevõrude kivid:

*Lapis Lazuli on valge ja kullaga sügav sinine kristall, mis väljendab meeleolu kõrgemat taset ja selgust.

* White Jade on rahustav kivi ja see balansseeriv energia on öelnud, et aidata soot närve.

*Rose Quartz nimetatakse nimetatakse  armastuse kiviks, et tuua inimeste seas usaldust ja harmooniat, parandades armastust igas olukorras.

*Türkiissinine kaitseb oma kandjat negatiivse energia eest ja toob õnne ning seda peetakse sageli sõpruse sümboliks.

*Ametüst on meditatiivne ja rahustav kivi, mis toob  rahu ja õnne.

*Amazonite on võluv türkiissinine roheline kivi, mis leevendab vaimu ja rahustab hinge.

Leiad ehted galeriist!