KUULSUSTE JUUKSUR: kelle juures käivad Beatrice jt tuntud naised?

Kaunitar Beatrice on tuntud selle poolest, et ta muudab iga natukese aja tagant kameeleonina enda välimust ning suurt rolli mängib selles tema soeng ja juuksevärv.

Buduaar küsis kaanestaar Beatrice‘i käest, kes on see juuksur, kes kõik tema fantaasiad kaasa teeb?

 

 

“Suhe juuksuritega minu elus on olnud nagu kooseludega – oled pikalt koos ja siis lähed lahku. Aga juuste värvimisega Le Salon ilusalongis Tamara Korjagina juures alustasin veidi üle aasta tagasi. Oleme loomulikult olnud ammused tuttavad ja üksteise fännid juba aastaid!”

Lisaks Beatrice’ile on Tamara kliendid veel paljud nimekad daamid ja kuigi Tamara seda ei kinnita, pidi olema ka Eesti Vabariigi president Kersti Kaljulaid tema salongi külastaja.

Beatrice Tamarast: “Mulle imponeerib see, et Tamara Korjagina on julge eksperimenteerima uute värvide ja toonidega minu peal ja samas professioonaalina arvestab ta juba ette faktiga, et ma tulen uuesti ja uuesti üha uute soovidega. Hea juuksur peab arvestama crazy kliendiga, kes muudab pidevalt meelt ning juuksed peavad ka alles jääma peale kõiki eksperimente. Hundid söönud – lambad terved. Tamara õpib kogu aeg väsimatult juurde ja areneb, see on alati äge, ning värvid, mida ta kasutab – Lanza Healing – on head.”

 

Vaata Beatrice’i soenguid galeriist! Pildid on tehtud viimase pooleteise aasta jooksul!

Tamara Korjagina võtab vastu Le Salon ilusalongis Tallinnas.