Reklaam sulgub sekundi pärast

Ilu ja Mood

toob sinuni Stockmann

Liina Stein annab Tallinn Fashion Weekile vallatu finaali: kollektsioon on loodud elamiseks täiel rinnal

Liina Stein
Liina Stein — FOTO: Erakogu

Moelooja Liina Stein esitleb juba sel nädalal toimuva kevadise Tallinna moenädala raames 1970ndatest inspireeritud suveseiklusteks loodud kollektsiooni.

“Meie uus kevadkollektsioon on lilleline, kirgas ja emotsiooniküllane ning kannab endas rõõmu ja naudinguid. Seiklusliku suve vaimus on kollektsioonis kasutusel mitmed põnevad materjalid - lilleline oganza ning erinevat värvi naturaalnahad,” kirjeldab Liina Stein oma värskeimat loomingut, mida Tallinn Fashion Weeki raames laval näha saab.

Liina Stein
Liina Stein — FOTO: Erakogu

Kollektsiooni inspiratsiooniks on 1970ndad - love, peace & happiness ning muretu hipilik elustiil. “Minu varasema loominguga võrreldes on kollektsioon rohkem casual, kõik on igapäevasem ja kantavam ning pakub palju võimalusi suveseiklusteks - koolilõpetamised, sünnipäevad, pulmakülastused, suvised vallatlemised ja võrgutatud või murtud südamed. See kollektsioon on loodud elamiseks täiel rinnal, naudinguteks ning emotsioonideks, mis ei unune,” lisab disainer tarmukalt.

Liina Steini kollektsioon
Liina Steini kollektsioon — FOTO: Erakogu

Kollektsioon kannab nime “Vallatu suvi” ning seal leidub lisaks kleitidele ja pükstükkidele ka jakke ja trench-mantleid.

Liina Steini kollektsioon
Liina Steini kollektsioon — FOTO: Erakogu

Liina Steini kollektsiooni esitlus toimub Tallinn Fashion Weeki raames juba sel laupäeval kell 21.30 Kultuurikatlas.

Piletid moeetendusele on välja müüdud.

Ilu ja Mood

toob sinuni Stockmann