Reklaam sulgub sekundi pärast

Vaata kes tulid kevade avamisele Keila-Joa lossi. Tule leia endale kevadine tuju!

Näitus
Näitus "Dior ja Flowers" — FOTO: Karina Vaus

Keila-Joa lossi Schloss Fall loodi florist Tatjana Tridvornova poolt näituse “Dior & Flowers” jaoks lõhnav kevadine lilleaed. Sajad tulbid, hüatsindid, nartsissid ja roosid täidavad lossi saalid imelise kevadise lõhnaga. Kevadine pööripäev saabus tõelise kunstiteosena. Näituse eesmärgiks on üllatada, inspireerida ja kõnetada kõiki, kes külastavad 21.-31. märtsini Keila-Joa lossi.

Maailmakuulus florist Tatjana Tridvornova valmistas erilise üllatuse kõikidele lossi külastajatele. Selleks on LILLEKLEIT, mis on loodud DIORi moemaja traditsioonilisi lillemustreid silmas pidades. Värsketest lõikelilledest kleit valmis kunstiobjektina, millega külastajad saavad end pildistada. Iga külastaja saab võimaluse olla kaunis lillehaldjas.

Tegemist ei ole lihtsalt kleidi, vaid maagilise kunstiteosega, mida luues on jäljendatud DIORi moemaja originaalmustreid ning värve. Graatsilised jooned ning rafineeritud toonid on inspireeritud DIORi moemaja kaunimatest lillemustritest, muutes kleidi tõeliseks kunstiliseks meistriteoseks. Iga lill, iga kroonleht, iga detail on läbi mõeldud ja valmistatud Tatjana Tridvornova ning tema meeskonna poolt suure armastusega. Lossis on fotonurk, kus külastajad saavad end lillekleidiga jäädvustada. Lilledega kaunistatud lossi interjööris saavad kõik külalised osaks muinasjutust, milles iga hetk on võimalik tõelise kunstiteosena ka fotodele jäädvustada.

Õitsvaid lilli täis loss loob kevadise atmosfääri, milles igaüks saab tunda end ainulaadse ja erilisena. Keila-Joa loss on koht, kus reaalsus lahustub lillede maagias ja iga hetk muutub unustamatuks elamuseks.

Lillenäitus on avatud 21.-31.03.2024 N-P kella 11-18ni.

Näitus Christian Dior "The Elegancy of Dior Women" on avatud kuni 30.06.2024 N-P kella 11-18ni.

Kui lossis toimub eriüritus ei ole võimalik näitust külastada.