Ilu ja mood

toob sinuni Zalando

Mammu Couture seisab ilu ja naiselikkuse eest

Buduaar

Mammu Couture
Mammu Couture

Mammu Couture uus kollektsioon, nagu varasemadki, ei ole sõltuv kiiresti vahelduvatest trendidest, vaid pakub ajatut tippklassi elegantsi. Nii on bränd juba pea 10 aastat olnud funktsionaalse garderoobi looja.

“Kui moesuunad on muutunud aina sportlikumaks või kohati isegi lohakaks, siis Mammu Couture on bränd, mis seisab ilu ja naiselikkuse eest väljas,” soovib brändi looja Maria Tammeorg, et iga preili ja proua saaks tunda end tõelise daamina. 

Mammu Couture moemaja fookuses on lisaks naiselikkuse ülistamisele ka kõrge kvaliteedi hoidmine. Suurt rõhku pannakse nii kangastele kui ka õmblustöödele – filigraansed tikandid on käsitsi tikitud tipptasemel artisanide poolt. Tähelepanu köidab ka fakt, et moemaja looja Maria Tammeorg alati isiklikult iga uue toote enda peal läbi testib – nii kantavuse, mugavuse kui ka hoolduse osas. Ikka selleks, et oma klientidele pakkuda parimat võimalikku. 

“Mammu Couture’i käsitööna valminud tooted võiksid vabalt oma tähelepanuväärse detailsuse ja kvaliteetse käsitöö eest haute couture tiitlit kanda. Uus kollektsioon on inspireeritud šikist prantsuse elegantsist ning neid tooteid kandes võib kindel olla, et tähelepanust puudust ei tule. Iga toode on detailselt perfektseks lihvitud, kaunistades nii saledat kui ka kaunite kurvide kandjat,” avab disainer moenädala kollektsiooni tausta.

Kollektsioonist leiab nii glamuurseid õhtutualette kui ka argisemaks kandmiseks komplekte, mis on Mammu Couture’ile omaselt pilkupüüdvad ja naiselikud. Kollektsioon on loodud põhimõttega, et enamus tooteid saab omavahel kokku sobitada ning ühtlasi on nad kantavad ka varasemate kollektsioonide toodetega. Ikka selleks, et luua funktsioneeriv garderoob.

Mammu Couture’i moeetendus on Tallinn Fashion Weeki laval juba kolmapäeval, 18. oktoobril kell 19.00.

Mammu Couture
Mammu Couture

Ilu ja mood

toob sinuni Zalando