Mida arvab Lauri Pedaja eesti naiste ilust?

Mida arvab Lauri Pedaja eesti naiste ilust?

Kõik eesti naised kindlasti armastavad käibetõde, et kodumaised näitsikud on vaieldamatult kõige kaunimad naissoo esindajad kogu maailmas. Buduaari uues numbris on välja toodud kolme mehe arvamus, mida nemad selles eesti naiste lemmiktõest arvavad.
Kuidas vastas küsimustele Lauri Pedaja?

Kõik eesti naised kindlasti armastavad käibetõde, et kodumaised näitsikud on vaieldamatult kõige kaunimad naissoo esindajad kogu maailmas. Buduaari uues numbris on välja toodud kolme mehe arvamus, mida nemad selles eesti naiste lemmiktõest arvavad.

Kuidas vastas küsimustele näitleja ja juuksur Lauri Pedaja?

Miks siis on eesti naised ilusad? Mis meid ilusaks teeb? Ei viitsigi kohe ajada seda jura sisemise ja välimise ilu kohta. See on kõigile teada, et eesti naised on ilusad ja hoolitsetud, kuid minu jaoks ei ole see enam ammu piisav. Naine võib olla ilus, kuid peab olema äge.
Kas eesti naised on sisemiselt sama ilusad kui välimuselt? Vaat see küsimus on paras pähkel… ei oskagi kohe nii vastata, et kellegi tundeid ei riivaks. Ütleme siis nii, et küpsematel naistel see tõesti on tasakaalus, kuid noorematel ja kogenematutel on asi paigast ära, just eriti see sisemise ilu pool. Arvatakse endast natukene liiga palju ja peetakse vähe lugu teistest inimestest.
Millised lisaomadused on eesti naistes veel kiiduväärt peale välimuse? Kõik oleneb ju naisest. Eesti naisele meeldib oma mehe eest hoolitseda ja teda poputada.
Kas vahe välismaa naistega on tõesti nii silmanähtav? Kui võrdleme näiteks vene naistega, siis jääb eesti naine ikka valgusaastate kaugusele maha. Kui võrdleme soome naistega, on eesti naine valgusaastate kaugusel ees. Kõik on maitse asi. Oleneb mehest ja oleneb naisest.
Kas ilusad naised on Eesti Nokia? Või on meil midagi veel paremat? Eesti Nokia… no kuulge… kindlasti mitte. Ma arvan, et Eesti Nokia on ikkagi meie ajud ja töökus, mitte ilus nägu ja prink kann.
Kas eesti naised mõtlevad oma välimusele liiga palju? Ehk on ilus olemine meie jaoks omamoodi ebaterve kinnisidee? On naisi, kes suudavad veeta peegli ees ja ennast sättida 3 tundi. See ei ole isegi mitte ebaterve kinnisidee, vaid tõeline enesekindluse puudumine. Mina jumaldan naisi, kes käivad väga vähese meigiga ega pea vajalikuks poodi minnes endale kilode kaupa krohvi näkku kühveldada. Kui naine tunneb ennast ka teksade, T-särgi ja madalate jalatsitega mugavalt ja hästi, on ta ilus. Kallid eesti naised – less is more!
Kes on need kaunimatest kaunimad kohalikud neiud? Hmm… Liina Vahter, Piret Järvis, Kairit Tuhkanen.
Mis võiks eesti naistes paremini olla? Naised, kellega mina kokku olen puutunud, on kohati pisiasjades otsustusvõimetud.
Kas eesti naisi väärtustatakse õiglaselt? Kahe otsaga asi. Mõnest aspektist küll, kuid teisest mitte. Tihtilugu tundub, et eesti naine ei väärtusta ise ennast õiglaselt.
Kas naine peab olema naine ja mees mees? No põhimõtteliselt küll, jah.
Kas suvel löövad naised särama? Loomulikult! Me kõik lööme särama, kui väljas on ilusad ilmad.

 

Heinike Juhanson

Sarnased artiklid