Mida kanda kevadel?

Tundub, et nüüd ehk on õige aeg oma paksemad talveriided ära panna.

Tundub, et nüüd ehk on õige aeg oma paksemad talveriided ära panna.

Mis on kevadel moes?

Värvid – ei saa üle ega ümber kevadel värvidest. Hall sombune aeg on möödas ja nüüd on õige hetk särada. Oranž, kollane, roheline, lilla, sinine – need kõik värvitoonid võiksid su garderoobis esindatud olla. Värvidega on lõbus mängida ja see annab positiivse looki´!

Soovitus
: värvid sobivad väga hästi ka keskikka jõudnud naistele!

Safari – beežid, valged ja pruunid toonid moodustavadki kokku safari look´i. Väga hästi sobivad siia juurde nn "gladiaatori" stiilis jalanõud (rihmikud), mis on kindel aksessuaar sel kevadel.

Mereteema
– ka sel kevadel on moes meretemaatikaga riided. Sinise-valgetriibulised pluusid. Kampsunid, mida ilustab kas punane ankur või laevarool, on moes. Meretemaatika juurde sobib hästi teksa ja valged püksid.

Boho
– Tegemist on stiiliga, kus kantakse pikki pluuse, alt laienevaid pükse, narmastega veste jne. Boho viitabki sellele, et oled riietatud julgemalt ja oma reegleid silmas pidades, ehk siis – kannan riideid nii, nagu ise tahan!

Valge
– Pole paremat kevadekuulutajat, kui seda on valge. Valge viitab puhtusele. Valgega on kerge sobitada ka värvilisi riideid, mis muudavad välimuse põnevamaks.

Lilled
– Lillelised mustrid nii seelikutel, kleitidel kui ka pluusidel. Ilus ja naiselik valik!

/Coco/