Reklaam sulgub sekundi pärast

MIDA PEAKSID TEADMA ENNE HUULTE süstimist?

Huulte süstimine on muutunud aina populaarsemaks - süstidega saab lihtsalt ja kiiresti huultele lopsaka kuju anda. Huultesse süstitakse väikese nõelaga läbipaistvat geeli, millega saab täita, vormida ja siluda huuli.

Kui kavatsed oma huuli süstida, on väga tähtis kõigepealt kaaluda, kas täitesüst on ikka vajalik. Kui vastad jaatavalt, tasuks enne huulte suurendamist uurida ka tagajärgede kohta. Ajakiri Glamour koostas nimekirja asjadest, mida peaksid teadma enne huulte süstimist. 

Tea, mida tahad

Sa pead teadma, millist lõpptulemust soovid, sest süstija ei või seda sinu eest teada. Mõtle hoolikalt, kas soovid peentest huultest kohe meeletult lopsakad teha - seda on nimelt näha. Kui soovid koheselt silmaga nähtavaid tulemusi, on see sinu valik. Üldiselt pürgitakse kõige loomulikuma tulemuse suunas.

Jäta pilt Kylie huultest koju

Sa võid küll kaasa tuua foto soovitud huultest, kuid sellest on sama palju kasu kui juuksurile toodud pildist - soovitud värv ei pruugi sobida sinu juuksetüübile. Samamoodi ei pruugi saada sinu huuli samasuguseks nagu pildil ja võid lahkuda pettununa. Igaühe anatoomia ja näokuju on erinev, seega on raske saada täiuslikke Kylie Jenneri huuli.

Täiteaineid on erinevaid

Ammu on möödas need ajad, kus kollageen oli ainus variant. On palju erinevaid täiteaineid, mis põhinevad looduslikul kehas esineval hüaluroonhappel. Aine valitakse vastavalt sinu vajadustele.

Täitesüstid pole odav lõbu

Internetis satume tihtipeale fotodele, kus poseerivad lopsakate huultega naised, kuid vaid vähestel on aimu, kui palju täitesüstid tegelikult maksavad. Süstid pole odav lõbu ning mida lopsakamaid huuli soovid, seda rohkem pead rahakotti kergendama.

Täide ei kesta igavesti

Lõpptulemus kestab vaid lühikest aega ja seda mõjutab valitud täiteaine, süstimise viis ja kliendi omapära. Üldiselt kestab täiteaine keskmiselt kuus kuud, peale mida laguneb see ainevahetusega veeks ja suhkruks. Et saada püsivat tulemust, peab süstimas käima regulaarselt.

Ole teadlik riskidest

Enne süstimist käi läbi kõik kliinikud ja vali endale sobivaim koht. Süstid tasuks teha koolitatud tervishoiutöötaja juures. Riskid on peamiselt seotud tegijaga - huuled võivad muutuda kõvaks ja neisse võib tekkida põletik, kui protseduur viiakse läbi oskamatutes kätes. Tulemus võib olla ebasümmeetriline ja liialdatud.

Pärast protseduuri

Pärast süstimist võib jätkata oma tavapärast elu. Siiski tasuks mõnda aega vältida grimasside tegemist, suitsetamist ja kõrrega joomist, et täiteaine püsiks paigal. Turse alaneb paari päevaga ja nädala pärast on tulemus lõplik. Kui sa pole tulemusega rahul, võid uuesti süstima minna, kuid ole ettevaatlik, et sa ei muutuks pimedaks huulte suurusele. Lõpptulemus ei pruugi olla ilus, kui täidad huuli liiga palju.