Milist huulepulka eelistada sellel sügisel?

Milist huulepulka eelistada sellel sügisel?

Kuna sügis on käes, siis on õige aeg vaadata üle oma kosmeetikakott ning lisada sinna mõned trendikad kosmeetikatooted. Seekord on fookuses huuled.  

Kuna sügis on ammu käes, siis on viimane aeg vaadata üle oma kosmeetikakott ning lisada sinna mõned hooaja trendikad kosmeetika-tooted. Seekord on fookuses huuled.

Millist huulepulka eelistada?

Üldine reegel näeb ette, et tuleb valida kahest vaid üks, kas tugev silmameik või julge huuletoon. Õrn, vaevumärgatav huuletoon on olnud üks populaarsemaid valikuid läbi aegade ning sobib peaaegu iga silmavärviga. See on kindla peale minek!

Kui aga oled nende hulgas, kes armastavad julgemaid huulevärve, siis hetketrend soosib erinevaid veinipunased toone. Värvivalik on lai, Merlot’st sügava burgundiani ja isegi sangria varjunditeni. Tumedat värvi huuled ja selgepiirilised silmajooned on elegantsed ja väga retrod. Tumedad huuled jätavad sügava mulje ja seetõttu tee ülejäänud meik lihtne, kasutades kahvatut põsepuna ja varjutamist. Seksikuse lisamiseks tupsuta alumise huule keskele puhast läiget.

 

 

Heinike Juhanson