MILLAL ÖELDA “Jah!” püsimeigile

MILLAL ÖELDA “Jah!” püsimeigile

Püsimeik on viimaste aastate jooksul kogunud suurt populaarsust, seda nii klientide kui meistrite näol, ja neid on juurde tekkimas üha enam ja enam. „Selleks, et oma kanda kvaliteetselt ja edukalt kinnitada, tuleb end järjepidevalt koolitada” pajatab Irina Lukyanova – hinnatud püsimeigimeister – oma edu trumbist ning avalikustab meile ka saladuse, mis on tegelikult see vanus, millal võiksid naised oma ilu püsimeigiga siduda

Irina, kes hetkel töötab püsimeigimeistrina RV Stuudios, on oma lühikese karjääri ehk täpsemalt aasta jooksul suutnud saavutada juba palju – ta on osalenud rahvusvahelistel konkurssidel Riias, pannud taskusse kahes eri kategoorias nii kuuenda kui ka teise koha tiitli, võtnud erinevaid lisakoolitusi ning kogunud lojaalset püsiklientuuri, kes usaldavad oma ilu täielikult naise kätesse.

Kõige enam pöörduvad naised salongi sooviga lasta enda kulmudele püsimeik teostada, teiseks onväga populaarne ka huulemeik ning viimasel ajal on hakanud kultust koguma ka ripsmevaheline lainerijoon, mida sageli soovivad endale ka noored tüdrukud. Irina jääb aga ausaks ning ütleb otse, et noortele ta tegelikult püsimeiki ei soovita, kuna nägu ja ka silmad on veel arengujärgus. Püsimeigiga võiks algust teha alates 35. eluaastast, mitte varem, on Irina veendunud. 

Kui kliendid protseduurile pöörduvad, on neil sageli oma nägemus sellest, milline võiks lõpptulemus välja näha. Heal püsimeigimeistril on aga alati olemas oma konkreetne arvamus ning seda ka Irinal, kes mitte mingil juhul ei teosta sellist püsimeiki, mis konkreetsele kliendile mingil põhjusel ei sobi. Arvesse tuleb kindlasti võtta nii silmade kuju, üldist näoproportsiooni kui ka vanust. Oma tööd tuleb au sees hoida ning sageli ei pruugi kliendid päris täpselt teada, mis selles valdkonnas hästi toimib. Seetõttu on alati mõttekas end meistri kätesse usaldada ja kaunist lõpptulemust imetleda. Hea püsimeik näeb Irina sõnul välja loomulik. „Kõige olulisem on, et lõpptulemus ei oleks üle pingutatud ning jätaks võimalikult loomuliku mulje, kuna püsimeigi eesmärgiks ei ole mitte peomeigi mulje, vaid oma naturaalse ilu esiletoomine ja rõhutamine,” täpsustab ta ja rõhutab, et kõige ilusam tulemus jääb siis, kui segada kokku musta mõne teise, kas kahe või kolme värviga. 

Kui uurida Irinalt, mis on kõige universaalsem meik, mis võiks sobida igale naisele, kõlab vastuseks hajutatud lainerijoon, kuna see muudab silmad väga ilmekaks ja ilusaks, lööb need särama ja lisab nooruslikkust. 

Kui inimesel, kes ei ole enne püsimeigiga kokku puutunud, tekib küsimus, kas selle teostus võib olla valus, siis kindlasti see arvamus paika ei pea. Enne protseduuriga alustamist kantakse nahale tuimestavat kreemi ning Irina sõnul on kliendid protseduuri käigus isegi magama jäänud. Peale meiki ei tohi umbes nädal aega näol olla kokkupuudet veega. Püsimeik on kahtlemata väga mugavaks ja muretuks valikuks ja hea aeg, mil seda katsetada, on just suvi. 

Irina püsiklient Jane: „Püsimeik aitas visuaalselt suurendada ripsmete tihedust, tegi silmad väljendusrikkaks ja huuled suuremaks ja mahlasemaks.”

Esimene põhjus, miks ma otsustasin lasta endale püsimeigi teha, oli soov huulte vormi korrigeerida, neid erksamaks ja selgemaks teha. Teiseks tahtsin nii tööl, kodus, merel või spaas ilma meigita ideaalne välja näha. Oma valikuga jäin ma väga rahule, kuna sain just selle tulemuse, mida olin oodanud, ning hommikuti hakkasin meikimisele märksa vähem aega kulutama. Mina soovitan püsimeiki naistele, kes tahavad omandatud või kaasasündinud näodefekte parandada, kuid kindlasti ka neile, kes tahavad vabaneda vajadusest pidevalt meiki osta ja vähendada aega, mida mitmed korrad päevas selle värskendamisele raisata. 

Kõik lugejad saavad kuni 31.08.2017 (kulmude, silmade või huulte) püsimeigi 100 € eest! Salasõnaks „Buduaar”.

RV Stuudio leiad aadressilt Paldiski mnt 16, Tallinn.

Ilmunud ajakirjas Buduaar.