Nora Isle tähistab Tallinn Fashion Weeki moeetendusega oma esimest sünnipäeva

Nora Isle
Nora Isle — FOTO: Erakogu

Nora Isle brändi jaoks on kevadine Tallinn Fashion Week eriti eriline – bränd tähistab kollektsiooniga oma esimest sünnipäeva.

Disainer Mariann Saar lõi Nora Isle’i, mõeldes Eesti jugetele ja enesekindlatele naistele, lükates ümber kõik väited, legendid ja arusaamad, et sära ja glitter kuulub ainult hämarasse detsembrikuusse.

Nora Isle
Nora Isle — FOTO: Erakogu

Nora Isle esindab naisi, kes on piisavalt enesekindlad, et ka peale jõuluperioodi julgeks ja tahaks igal üritusel särada ja eristuda. Mariann Saare loomingu lõiked on klassikalised, kuid kangas on see, mis mängib ja toob välja Nora Isle brändi eripära.

“Tallinn Fashion Weekile ei tule ma eelkõige näitama oma uut kollektsiooni, kui vaid tutvustama uut brändi, millega tänaseks päevaks Eesti naised on juba samastunud,” kommenteerib moelooja.

Nora Isle kevadise moenädala lavale jõudvas kollektsioonis palju värve ja metallikut – rohelist, lillat, roosat, kuldset ja hõbedast. Selle kõige keskel ei puudu ka klassikud, milleks on paljude naiste poolt palavalt armastatud must ja valge.

Nora Isle
Nora Isle — FOTO: Erakogu

Laval täiendavad Nora Isle kollektsiooni Eva Oherjuse imeilusad peaehted, mis on käsitööna valminud just Tallinna moenädala etenduse jaoks.

Nora Isle moeetendust saab kevadise Tallinn Fashion Weeki raames näha laupäeval, 1. aprillil.

Nora Isle
Nora Isle — FOTO: Erakogu