Reklaam sulgub sekundi pärast

Ilu ja Mood

toob sinuni Stockmann

PALJASTATUD: tee nii ja sinu näonahk on tõeliselt särav ja kaunis

Buduaar

Erinevad aastaajad tähendavad paljudele näohooldusrutiini muutmist. Sageli küsitakse, kas sügisel toimivad vaid „paksud“ ja rasvased kreemid?

Kuna sügis saabub kütteperioodi ja tormituultega, siis naha loomulik kaitsevõime ja niiskussisaldus hakkavad langema. Näeme ja tajume seda nii, et peeglisse vaadates kohtume punetavate kohtade, karedate ja kestendavate laikudega, ebaühtlase jume ning väsimusilmingutega. Kiire lahendusena ei pea kõiki tooteid välja vahetama, aga kergetele kreemidele jõu juurde andmiseks, võib endale soetada efektiivse seerumi, koorida nahka tihemini ja korraldada sõpradega „maskiballe“ ehk koosviibimisi, mille üks osa on näomaskide tegemine. Eestis on palju häid tootjaid, keda soovitan usaldada, sest me teame, mida siinne kliima meie nahaga teeb ja oskame tooteid vastavalt sellele luua ning oleme alati kliendile olemas - nõu, jõu ning sobivate lahendustega.   [caption id="attachment_3116767" align="aligncenter" width="417"] D’DIFFERENCE[/caption]   Kuidas hoida sügisel nahka nii, et sära võimalikult pikalt nahal püsiks? Number 1 on naha puhastamine ja seda peab tegema nii hommikul kui ka õhtul. Klassikaliselt soovitatakse jälgida oma nahatüüpi, aga mina vaidlen vastu, sest praegu on nii palju häid näopesugeele, mis nahka ei kuivata ja ei ärrita. Seega soovitan nii:
 • Puhastamiseks sobivad piimad ja õlid kui sulle ei meeldi veega nägu pesta.
 • Geelid, vahud ja tekstuuri muutvad õligeelid kui sa soovid nägu veega pesta.
Valides selle eelistuse järgi, puhastad Sa kindlasti nägu parema meelega ja rutiinist võib saada tegevus mida Sa ootad. Kui nahk on puhas, siis tuleb see viia tasakaalu ning selleks sobivad näoveed. Näovesi aitab tasakaalustada naha pH ja kuna toode jääb nahale, siis aitab see hästi niisutada ning sageli ka rahustada. Soovitus:
 • Kanna näovesi niiskele vatipadajale, nii kulub toodet palju vähem. Loe rohkem infot naha puhastamise ja endale sobivate toodete leidmise kohta siit 
Koorimine on tähtis, aga koorimise sageduse teemal liigub sama palju arvamusi kui kohvi kasulikkuse või kahjulikkuse kohta. Minu kogemus ütleb nii: koori siis kui sinu nahk tundub katsudes kare ja krobeline. Eriti hästi on seda tunda laubal, kus on aegajalt nagu pisikesed liivaterad. Koorimiseks on parimad hapete või ensüümidega koorijad, mis kantakse nahale nagu näomaskid ja jäetakse mustust ja surnud naharakke 3-7 minutiks „sööma“. Üks selline on D’DIFFERENCE 5D Firming Faceglow Peel  Kõigile, kes tahavad et koorijas oleks ka terad, soovitan valida pehmed õliterad, nagu D’DIFFERENCE 4D Delicate Smoothing Exfoliator koorijas  Igasugu kividest jahvatatud puru, seemnetükid ja muud mineraalid on ka peene jahvatuse korral teravate nurkadega ja põhjustavad nahal mikrokahjustusi. MASK Mask on midagi, mida Sa ei tee iga päev, aga see võib muuta Sinu päeva! Teeme selgeks, milline maskitüüp ja milline nahatüüp kõige paremini kokku sobivad:
 • Koorivad maskid sobivad igale nahale, eriti hästi küpsele ja ebaühtlase tooniga nahale.
 • Turba-ja mudamaskid sobivad ebapuhtale ja probleemsele nahale, mis vajab ergutamist ja turgutamist.
 • Savimaskid sobivad rasusele ja ebapuhtale nahale.
 • Kreemjad maskid sobivad kuivale ja karedale nahale turgutamiseks.
 • Öömaskid on sarnased kreemjatele maskidele ja sobivad kuivale nahale.
 • Kangasmaskid ja geelmaskid on ka sarnased, sest maski kangas on tavaliselt geeliga immutatud, mõeldud on need igale nahale jahutamiseks ja värskendamiseks.
 • Tekstuuri muutvad maskid (geel muutub vahuks) sobivad oma kiire mõju tõttu igale nahatüübile, millelt on vaja eemaldada väsimuse märke.
Näomaski töö on naha kiire turgutamine ja abistamine, mõne probleemi lahendamine ja silmaga nähtava tulemuse andmine. See saab sündida siis kui maski koostisainete hulgas on tõhusad aktiivained ja nende kontsentratsioon on suurem kui kreemis. Hästi oluline on valida mask vastavalt naha olukorrale ja soovitud tulemusele. Punetavale ja karedale nahale savimask hästi ei mõju, õrn nahk võib happerikka maski tõttu punetama ja kipitama hakata. Loe täpsemalt maskidest ja nende mõjust nahale.  Parim, kohest efekti andev mask on D’DIFFERENCE 5D Golden Beauty Face mask SEERUM Seerumid on kuum teema. Ja peabki olema, sest just seerum on sageli see väike, aga võimas võluvits, mis kreemile jõudu juurde annab ja naha „elama“ paneb. Põhiline küsimus seerumite kohta – kas ma pean kasutama kreemi kui mul on seerum. JAH, Sa pead! Seerum on nagu pesu ja kreem on nagu pealisriie – üks vormib ja tugevdab, teine katab ning kaitseb. Teine küsimus seerumite kohta – kas see käib kreemi alla või peale? Seerumit kanna alati kreemi alla, lase imenduda ja lisa kreem. Kolmas enim levinud küsimus – millal ja kui tihti seda kasutada? Siin soovitan jälgida tootja poolseid kasutamisjuhiseid ja enda tunnetust. D’DIFFERENCE seerumid on baseeruvad veel (H2O), need on aktiivainete põhised ja lisaainete vabad ning seetõttu julgen neid soovitada igal hommikul ja õhtul, et pakkuda nahale kiiret ja tõhusat turgutust. Varasügisel on parim 5D Rejuvenating Face Serum Selles on 4 erineva molekulmassiga hüaluroonhapet, mis hoiavad naha niiskustaseme kõrgel ning ei lase sügistuultel nahka kiusata.   [caption id="attachment_3116801" align="aligncenter" width="435"] D’DIFFERENCE[/caption]   KREEM Head kreemi valida ja leida on pehmelt öeldes raske. Nii tahaks kuulata sõbranna soovitusi, aga tema nahk on teistsugune. Väga tahaks usaldada müüjaid, aga poodi minna on vaev. Tootearvustused tulevad appi, aga kes ütleb, et need ausad on? Mina soovitan alustada sellest, et unustage oma vanus, vaadake peeglisse ning mõelge, millist tulemust te kreemilt ootate?
 • Kui meik ei püsi ja muutub laiguliseks, on teie nahas vähe niiskust.
 • Kui jume on ebaühtlane ja nahk on kare, on selles vähe toitaineid ning nahk on kuiv.
 • Rasust nahka katab läige ja kimbutavad punnid ning laiad poorid, rasuses nahas on kindlasti vähe niiskust.
 • Kui nahk tujutseb ja jonnib, kipub punetama ja kreemid imenduda ei taha, on teie nahk tundlik.
 • Vananeva naha tunnustega on vist kursis kõik.
Need erinevad mured võivad esineda igaühel, erinevatel eluetappidel ja aastaaegadel. Kõige kiiremat lahendust vajab naha tundlikkus ja niiskusvaesus. Selle mure võitmiseks on vaja aega ja kannatust ning D’DIFFERENCE 4D Anti-Redness Face Cream näokreemi  See kreem teeb Sinu naha kaitsekihi korda ning naha tugevaks.   [caption id="attachment_3116768" align="aligncenter" width="600"] D’DIFFERENCE[/caption] D’DIFFERENCE kohta on rohkem infot kodulehelt ddifference.com Jälgi sotsiaalmeedias: FB @ddifferencebrand IG @ddifference_brand YT https://www.youtube.com/channel/UCe1IWEe6VtIBJAE74UeQdKA  

Ilu ja Mood

toob sinuni Stockmann