REVLON INSTA-FILTER JUMESTUSKREEM- sinu isiklik fotofilter pudelis

REVLON INSTA-FILTER JUMESTUSKREEM- sinu isiklik fotofilter pudelis

Revlon on üle 85 aastase ajalooga legendaarne kosmeetikabränd. Läbi aegade on Revlon väljendanud oma toodete ja ideedega, et iga naine võib tunda end kui staar. Seetõttu on kõik Revloni viimased uudistooted saanud meigimaailma hittideks ja köitnud oma kvaliteedi ning innovaatilisusega naisi üle maailma.

Olles üks ilutööstuse juhtfiguure on Revlon turule toonud rekordilise arvu Ilu „esimesi“ tooteid, sealhulgas kauapüsivad huulepulgad ja jumestuskreemid. Ka sellel sügisel tõi Revlon innovaatilise eestvedajana oma ridadesse unikaalse Insta-Filter jumestuskreemide kollektsiooni.

Sinu isiklik fotofilter pudelis!

Revlon Insta-Filter jumestuskreemide innovaatiline koostis on saanud inspiratsiooni tehnikamaailmast ja erinevatest nutitelefoni foto töötlemise filtritest, mille tulemuseks loomulik, kauapüsiv jumestus, mis on sama laitmatu kui piltidel –iga hetk, igal pool ja igas valguses. Lisaks on Insta-Filter jumestuskreemil (jumestureemidel) unikaalne, antibakteriaalne käsnaga aplikaator, mis muudab pealekandmise ja hajutamise veelgi lihtsamaks.Sisaldab SPF 20 kaitsefaktorit.