Reklaam sulgub sekundi pärast

Ilu ja Mood

toob sinuni Stockmann

Riina Põldroos: kui päev lühemaks hakkab jääma, vajab hing ihu ümber rohkem sädelust

Buduaar

Riina Põldroos
Riina Põldroos — FOTO: Krõõt Tarkmeel

Riina Põldroosi sügis-talv tuleb seekord helge ja särav, tuues moekollektsiooni Tallinn Fasahion Weeki lavale juba avapäeval, 17. oktoobril. Teisipäevane moeetendus juhatab pidulikult sisse Kuldnõela auhinnagala.

”Polegi nii ammu teinud täiesti litrilist kollektsiooni, aga igal aastal, kui päev lühemaks hakkab jääma, vajab hing ihu ümber jälle aina rohkem sädelust,” räägib Riina Põldroos. Enamus kollektsioonist Stardust on helgetes heledates värvides - moelaval saab näha kuldset, lavendlit, hõbedat. Litrid ei ole rasked ja jõulised, pigem tähetolmu meenutavalt hõljuvad, läbikumavad, kihilised ja kerged. 

Teine pool kollektsioonist on aga öiselt must, kuid samuti kihiline ja särav. Tähetolmust on moodustunud värvilised litritest 3D lilled, mis katavad kleite, body’sid ja toppe. Kollektsioonist suure osa moodustavad imeilusates selgetes värvides villased täissiidist voodril mantlid. "Mantlite värvivalik on meil tõesti lai ning neil on kõigil all ahvatlevalt läikivad siidsatiinist voodrid. Laval on vaid väike osa toonidest ja pikkustest,“ kutsub Riina Embassy of Fashion stuudiosse tervet kollektsiooni vaatama.

Riina Põldroos on ühtlasi oma loominguga väljas ka Tallinn Fashion Weeki disaini pop-up’i showroom’is, mis leiab aset Kultuurikatla katelde saalis. Disainerite loomingut saab soetada teisipäeval kell 18.00 - 22.00 ning kolmapäevast reedeni 17.00 - 22.00.

Riina Põldroos
Riina Põldroos — FOTO: Krõõt Tarkmeel

Ilu ja Mood

toob sinuni Stockmann