Sportlik on moes!

Alles see oli, kui spordiriided kuulusid ainult treeningusaali. Tänaseks
on see juba kauge minevik – mood on vallutanud spordimaailma. Sportlik on moes!

Alles see oli, kui spordiriided kuulusid ainult treeningusaali. Tänaseks on see tugevalt minevik. Mood on vallutanud spordimaailma. Sportlik on moes!

Esimeste seas jõudis Eestimaa pinnale Nike esinduspood, mis oli suunatud moekatele sportlastele, esialgu naistele. Nüüdseks võib siit juba leida Adidase ja Nike eksklusiivpoode, kus müüaksegi erilisi, moekaid rõivaid nii sportimiseks, kui ka vaba aja veetmiseks mõlemale sugupoolele.


Adidase Original
eksklusiivpoes on väga meeldivaks üllatuseks Adidase/Diesel´i teksad. Tegemist ei ole spordiriietuse, vaid vabaaja omaga. Koostöös Dieseliga on valminud stiilsed ja originaalsed püksipaarid nii naistele kui meestele.

Meeldiva üllatusega tuli sel kevad-suvel välja Puma. Koostöös Alexander Mcqueeniga on valminud tõeliselt ürgne, jõuline ja stiilne vabaaja- ning spordiriietus. Mcqueen lõi Puma sümbolist puumast inimpuuma, mis on muskliline ja tugev. Erinevalt Adidasest, mis üllatas originaalsete teksastega, pööras Puma põhirõhu jalanõudele.

Ka Nike ei jää oma konkurentidele alla. Nike tegi koostööd Apple´ga, mille tulemusel valmis NikePlus. Nimelt saab Nike jalanõudesse sisestada väikese SIM-kaardi taolise detaili, mis on ühendatud sinu I-Pod´iga, kuhu oled saanud laadida sobivat muusikat spordi tegemiseks.

Seega – kui sa pole veel sporti armunud, siis on viimane aeg seda teha!

/Coco/