Ilu ja mood

toob teieni Zalando

Stiilispikker: ole igal välipeol säravalt stiilne nagu Sarah Jessica Parker!

Sisuturundus

Sarah Jessica Parker
Sarah Jessica Parker — FOTO: Vidapress

‘’Seksi ja linna’’ staar Sarah Jessica Parker on miljonitele naistele oma naiseliku stiiliga eeskujuks. Ta oskab isegi mugava riietusega silma jääda ja elegantsi näidata.

Paljud staarid jäävad oma igapäevase stiiliga silma just tänaval. Nii tabas terav kaamerasilm ka Parkeri, kes kandis vabal päeval mugavat musta jopet ja siniseid teksapükse. Nüansi lisavad madalad kerge kontsaga saapad, mis sobivad hästi kogu komplektiga ja muudavad kogu riietuse aiapeo vääriliseks. Samuti sobib üle õla stiilne kott, mille mahe värv sobib kogu rõivastusega.

Sarah Jessica Parker on tihti demonstreerinud suvist ja naiselikku komplekti, näiteks pikka lillemustrilist kleiti, tema enda brändi käekotti ja loomulikult on ta tuntud kontsakingade kandmise poolest. Kuid samal ajal on ta hea näide sellest, et kui tegu on mõne väliõhu sündmusega, siis ka teksad ja must jope võivad mõjuda nii stiilselt kui ka naiselikult, kui neid õigete detailidega kombineerida.

Miks valida teksapükste kasuks?

Kindlasti ei tasu liigselt muretseda oma kehatüübi pärast. Kui naised pööravad oma kumeruste esitlemisele või varjamisele väga suurt tähelepanu, siis mehed kannavad üldjuhul välja erinevate lõigetega teksapükse. Keskendu hoopis olukordadele ja kohtadele, kus sa pükse kanda soovid. Ole mureta, klassikalised teksad sobivad peaaegu kõikjal kandmiseks, heledad ja veidi lohvakama lõikega on ideaalsed nii vabal ajal kui ka peol.

Kui sa pead valima vaid ühe teksapaari, mida saad kanda nii kontoris kui õhtul välja minnes, siis vali kõrge värvliga ja sirge lõikega klassikalised sinised teksapüksid. Võid kindel olla, et sa lähed kindla peale välja ja võimatu on selle valikuga eksida. Piisab vaid särgi vahetamisest ja oled taas minekuvalmis!

Aga kui üleriided kõrvale jätta, siis teades Sarah Jessicat siis võib kindlel olla, et ta ei ole unustanud aksesuaare. Denim Dreami valikust leiab erinevaid huvitavaid kombineerimis võimalusi, et iga komplekt täiuslik oleks.

Kõik riided on olemas ka pärit Denim Dreami e-poes:

kaelakeekellkäekettvalge pluuskott vihmavariteksadjopesaapad

sarah jessica parker
Sarah Jessica Parker / Denimdream.ee — FOTO: Vidapress / Denimdream.ee

Vaata ka teisi Stiilispikri soovitusi, kuidas riietuda nagu Ellie Goulding või Hailey Bieber!

Ilu ja mood

toob teieni Zalando