Reklaam sulgub sekundi pärast

STIILNE NAINE ELERYN TIIT moeapsudest: oi-oi-oi, neid on küll palju!

Buduaari ajakiri

Meisi Volt

Eleryn Tiit

Tegin mõni aeg tagasi Instagramis küsitluse, keda peavad sealsed inimesed stiilseks Eesti kuulsuseks ja vastustes tuli korduvalt esile lauljatar Eleryn Tiit.  Ja tõesti, see naine teab, kuidas näha välja moderne ja unikaalne, seega tasub temaga stiili ja poodlemise teemal juttu teha!

Kes on sinu suurimad stiilieeskujud? Kust ammutad riietudes inspiratsiooni?

Veedan päris palju aega Instagram explore'is ja Pinterestis surfates, kus jälgin erinevaid stiilseid inimesi ja ilmselt see mind ikka alateadlikult kogu aeg mõjutab ka, kui oma outfit'e kokku panen või riideid ostan. Mu lemmikud Instagramikasutajad, keda jälgin, on @lanaleroy, @amandafranzeen ja @mollymae.

Kui palju erineb sinu igapäevane garderoob lavariietusest?

Minu igapäevase stiili puhul on kindlasti suur rõhk mugavusel. Kannan enamasti oversized, mugavaid ja neutraalsetes toonides rõivaid ning alati madalaid jalanõusid. Kindlasti toon mingil määral seda mugavust ka lavarõivastesse, aga mulle meeldib seda ikkagi kombineerida aeg-ajalt ka glam'iga, eriti jõulude paiku. Oversized pintsakud on minu go to lavariietus. Neid olen tellinud ja lasknud õmmelda väga palju erinevaid, et oleks valikut ja saaks ka omavahelkokku sobitada. Minu jaoks on lavariietuste otsimine väga põnev missioon, sest siis saab justkui selga panna sellised rõivad, mis muidu on võib-olla natuke too much.

Eleryn Tiit
Eleryn Tiit — FOTO: Erakogu

Kas ja kui palju mõtled osteldes keskkonnale ja taaskasutusele? Milliseid põhimõtteid rakendad?

Pean ütlema, et olen viimasel ajal ikka päris mugavaks muutunud. Ei ole enam üldse nii palju kaltsukaid külastanud, kui kunagi kombeks oli. Isegi nii mugavaks, et ei ole poodidesse isegi kohale läinud, vaid pigem tellin internetist. Ise ikka tühjendan oma kappi aeg-ajalt ja viin riideid, mida enam ei kanna teise ringi poodidesse, et need leiaksid veel kasutust.

Kui olulised on sinu jaoks trendid? Nimeta mõni suund, mis on sel kevadel sulle väga südamelähedane või vastupidi – mida sa ei kannaks kunagi?

Ma ei ürita vist kunagi teadlikult trendidega kaasa minna. Kannan aastast aastasse ikkagi üsna universaalseid riideid, aga kuna valik poodides sõltub enamasti trendidest, siis see mõjutab kindlasti ka mind. Trend, millega ma ilmselt väga kaasa ei lähe, on väga madala värvliga püksid. Minu meelest on need nii ebamugavad ja ei sobi ka üldse mu kehakujuga. Kevadiste trendidega ei ole ma samuti kursis. Eks vaatan üsna jooksvalt, mis mulle meeldima hakkab…

Eleryn Tiit
Eleryn Tiit — FOTO: Erakogu

Millistes kohtades naudid poodlemist enim?

Usun, et naudin poodlemist enim kas internetipoodides või siis välismaal. Mulle meeldib reisi viimasel või eelviimasel päeval teha selline terve päeva kestev shopping, kus saan külastada ka selliseid poode, mida Eestis ei ole. Kusjuures, kõige rohkem meeldib mulle käia poodlemas üksi.

Mis on sinu suurim stiiliaps, mille oled korda saatnud?

Oi-oi-oi, neid on küll palju! Usun, et paljud on läbi teinud selle valgete kolmveerand pikkusega retuuside aja, mille allservas oli ka muidugi väike pits ja retuuside peale sai pandud lühike teksaseelik. Samas, kui ma nüüd praegu mõtlen, siis tol ajal oli see ju trend ja moekas ehk siis kas ikka oli nii väga suur stiiliaps?

Eleryn Tiit
Eleryn Tiit — FOTO: Erakogu

Kui saaksid valida minevikust ajastu, siis mis on sinu lemmik (just stiili ja moe mõttes)? Miks just see?

Mulle on väikesest peale meeldinud miskipärast 60ndad ja ma ei oska isegi põhjendada, miks. Lihtsalt tundub kuidagi nii väljapeetult stiilne. Siiani meeldib mulle ka vaadata selle ajastu filme. 

Kiirmood versus Eesti disain versus maailmakuulsad brändid – mida leidub sinu kapis kõige rohkem? Mida fännad enim?

Minu riidekapis leidub kõige rohkem ilmselt kiirmoodi ja pigem soodsama hinnaklassi maailmakuulsaid brände. Eesti disaini on samuti ja seda hindan vast enim. Viimane lahe avastus Eesti disainerite seast on minu jaoks bränd nimega Nora Isle. 

Eleryn Tiit
Eleryn Tiit — FOTO: Erakogu

Mis on su viimaste aastate lemmikoutfit? Miks just see?

Mul on üks rõivakomplekt, milles tunnen end kuidagi eriti hästi ja see lihtsalt toimib alati. Vahepeal hakkasin juba muretsema, et kas inimesed mõtlevad, et see on mu ainus outfit kapis. See on üleni musta värvi, millele lisan juurde silmapaistvad detailid.

Anna Buduaari lugejatele kevadeks mõni stiili-häkk, mis töötab alati!

Mu häkk ongi vist alati üleni musta värvi riietus, millele lisan juurde kuldsed ehted ja – you are good to go