Sügisene moeshopping

Buduaarile vastab stilist ja PR konsultant Triin Randloo teemal, mida
tema poodlemas käies ostab, et sügise külmadele ilmadele vastu astuda
ja oma garderoobi trendikalt täiendada. Palusin üles lugeda 10 viimast
ostu. /küsitleb: Mari Ojasaar/

Buduaarile vastab stilist ja PR konsultant Triin Randloo teemal, mida tema poodlemas käies ostab, et sügise külmadele ilmadele vastu astuda ja oma garderoobi trendikalt täiendada. Palusin üles lugeda 10 viimast ostu.

Sügise saabudes tekib alati tunne, et garderoob on tühi, kuid tegelikult on vaja vaid paari lisa-aksessuaari nagu sall, kindad ning huvitavad ehted, mis annavad meeletult palju juurde sinu välimusele. Kuid nagu naistel kombeks, siis alati juhtub nii, et ikka ostad ka paari saapaid või lased õmblejal teha trendika mantli. Enamasti teen ostud väljaspool Eestit.

Kui nüüd täiesti aus olla, siis kottidest ei saa üle ega ümber ja neid saab vahetatud ikka iga kuu, sest iga mantel ja jope tahavad ju sobivat kotti. Suvi on pigem see aeg, kus enamus aega veedad lähedaste ja sõprade seltsis, kuid miskipärast just sügisel tuleb aina juurde üritusi, kus läheb vaja uut kleiti või jakki vms. Aga alati ei peagi kohe poodi ruttama. Kombineerid ühe seeliku teiseiga ning lisad stiilsed ehted ja ongi korras! Aga nüüd siis ostude loetelu:

1. Make Up Store‘i kosmeetika vahendid alates puuderkreemist ja lõpetades uue huuleläikega.
2. Punased poolsaapad Vagabond. Täistallaga ning ülimalt mugavad.
3. Bastioni ülimalt lahe sügisene poolmantel. Püstkraega ja taljest vööga. Otse loomulikult on ka vooder, et takistada külmapoiste ligipääsu.
4. Victoria Beckhami teksapüksid, suhteliselt klassikalise lõikega, kuid kitsad ja kulutatud.
5. Mitu paari sukkpükse – kuna retuusid on eelmise aasta teema, siis leidsin Tallinna erinevatest poodidest meeletult ägedaid sukkpükse. Otse loomulikult hästi soojad ning värvilised: mustad, pruunid, hallid ja mustrilised.
6. Kaks käekotti, mis on mõnusalt mahukad. Zara ja Mango kotid on alati omanäolised ja samas funktsionaalsed, neil on palju taskuid ning sülearvuti mahub ka pea kõikidesse suurema disainiga kottidesse.
7. Mantel, mis küll lastud õmmelda. Hästi soe lambanahast ning kaugelt vaadates justkui ilma disainita ehk siis piiritlemata allääre ning olematu reväärkraega.
8. Kaks kokteilkleiti. Bastionis sai disainitud üks hõbedane lühike puusale kukkuv kleit ning üks must klassikaline kleit, mida annab kombineerida erinevate ehete ning kottidega – väga praktiline pikas perpektiivis.
9. Rahakott. Peamine selle juures on see, et ta oleks kvaliteetne.
10. Sall ja müts. Otse loomulikult omavahel sobivad, kootud ning musta värvi. See toon on kuidagi aastatega üheks mu lemmikuks kujunenud ja musta värviga saab sobitada väga palju erinevaid asju.

 

Mari Ojasaar
mari@buduaar.ee