Reklaam sulgub sekundi pärast

Ilu ja Mood

toob sinuni Stockmann

SUUR GALERII! Vaata, kes eestlannadest nautisid tõelist ilu!

Anu Saagim, Maarja-Liis Ilus ja Jana Hallas
Anu Saagim, Maarja-Liis Ilus ja Jana Hallas — FOTO: Andres Raudjalg

„Inspiratsioon on igal pool meie ümber, lihtsalt vaata!“ õhutab disainer Sif Jakobs märkama ilu enda ümber.

Kevad on lõpuks kohal! Uued algused ja helged energiad saavad taas vabalt voolata. Kaunil päikesepaistelisel õhtupoolikul transformeerus glamuurselt maitsekas Nunne Boutique Hotelli restoran Âme uute trendide stardijooneks. Goldtime näitas, kuidas uuel hooajal moekas välja näha.  

Otse Taanist saabunud auhinnatud ehtedisainer Sif Jakobs tõi endaga uued ehtevormid ja kirkad värvid ning veatu stiilitajuga Aljona Eesmaa komplekteeris sinna kõrvale rõivakomplektid, mis sel hooajal silmapaare haaravad. Kiirete päevakavade juures on oluline hoida oma stilistika läbimõeldult lihtsana kuid lisada maasikaks ikka alati ka üks efektne nüanss.

“Tutvusin kahe  tegusa naise graafikuga ja sukeldusin nende riidekappi, et kokku panna rõivakomplektid, mis neid kannaks hommikust õhtusse,“ tutvustas Aljona. Tuntud teleprodutsendi Triin Luhatsi päev kulges hommikusest kiirest veebikoosolekust tähtsa kliendikohtumiseni ning sealt moeseeria pildistamisele. Kaunis sisulooja ja modell Kätlin Hallik lükkas oma päeva käima mõnusa joogaga ja sealt edasi tervisliku lõunaga, et sõbrannadele hiljutisi reisimuljeid jagada ning seejärel elukaaslasega kohtingul päikeseloojangu taeva ilu nautida. Mõlemad naised lõpetasid oma kiire päeva Goldtime'i peol efektselt silmapaistvas säras. Iga rõivakomplekt sai otse lava prožektorivihkude  all ilusa täienduse ehetega. 

„Sif Jakobsi loodud ehted on meie ehteperekonnas olnud juba alates 2017. aastast, aga mul on tänaseni nii selgelt meeles esimene kohtumine Sifiga suurel Müncheni ehtemessil, sest see oli justkui armastus esimeses silmapilgust. Need vormid ja värvid! Ma tundsin kohe, et Eesti naised hakkavad seda armastama ja nii ongi läinud,“ meenutab Goldtime'i ostjuht Aveli Kippari.

Sif on väga armastatud glamuursetel galadel ja on ehtinud  punaste vaipade suuri staare nagu Lady Gagat, Miley Cyrust, Katy Perryt, Dua Lipat, Alesha Dixonit ning mitmeid teisi. „See on muidugi nii suur au, olla armastatud artistide ehtija suurtel sündmustel, aga tegelikult puudutab minu südant veelgi lähemalt see, et nad kannavad minu loomingut ka igapäevaselt oma vabadel hetkedel. See on see, mille jaoks olen brändi loonud – olla naiste enesekindlus igas hetkes tema päevas,“ räägib omanimelise ehtebrändi Sif Jakobs looja.

Goldtime usub, et sõnal on jõud ja nii graveeriti igale külalisele ehte peale mõni talle oluline ja väestav sõnum või märk, mida alati endaga kanda. Lisaks oli erakordne võimalus teha kõrvaauke, et mahuks kõrva paigutada kõik oma lemmikud kõrvarõngad ja suvele vastu astuda eriti efektses ehtesäras.

Mahedahäälne Shira kandis külalised muusikalisele rännakule, mis ulatus Âme restorani ruumidest kaugemalegi ning õhtule eriliselt meeleoluka punkti pani Sif'i bingo, kus õnnenumbrid keerutasid külalistele välja tõelise kingisaju. Goldtime on Eesti suurim juveeli- ja kellakaupluste kett. Meie kirg on täita unistusi, pakkudes suurepärast valikut juveele ja käekellasid kauplustes üle Eesti ja e-poes goldtime.ee.

Ilu ja Mood

toob sinuni Stockmann