SUVEMODELLI FINALISTIDE ESIMENE REKLAAMITÖÖ. Avalda arvamust!

Buduaar on juba kaheksandat aastat suve hakul välja kuulutanud uute modellitalentide otsingu, mille läbi oleme leidnud üle Eestimaa üles kõige säravamad, julgemad, armsamad ja toredamad tüdrukud, kes sobivad just meie ajakirja erinevate fotosessioonide ja moeürituste modellideks. 

11. augustil Pärnus toimuvale Buduaar Summer Model finaalüritusele on oma õla pannud erinevad koostööpartnerid, kelle abil saavad kingikotid kopsakad ning tänu kellele saab Buduaar kutsuda kümme Eesti kõige kaunimat naist suvisesse Pärnusse. 

Kohtusime finalistidega Tallinnas Rotermanni kvartalis, kus pildistasime esimese fotosessiooni, mille ülesandeks oli oma emotsiooniga luua meeleolu, mis sobiks Prantsuse aperitiivveini LILLET hetkedeks ja suvisteks linnatoimetusteks, kui liikumisvahendiks on Rademari kaupluse valiku kõige naiselikum ja ilusam ratas, mis kuulub peagi ühele neist tüdrukutest.

               

Avaldage arvamust, kes finalistidest sai oma modellitööga kõige paremad emotsioonid meie piltidele.

1. Elis

2. Riina

3. Kherli

4. Mariliis

5. Kadi-Liis

6. Geili

7. Lyseth

8. Gabriela

9. Kirsti

10. Triin

Finalistide meigi eest hoolitses Avely Ilusalongi kosmeetik Ave Kullamäe, kes kasutas selle suve silmameigi trenditoonina rohelisi varjundeid. Meie fotograafideks olid Martin Dremljuga ja Buduaarist Meriliis Krais, kes püüdis pildile toimetamiste tegevused.

Kingikottide sisu eest on hoolitsenud:

  

  

PUBLIKUT HELLITAB: