Reklaam sulgub sekundi pärast

TOP 7: GRETE PAIA avaldas ilutooted, tänu millele ta tegelikult nii hea välja näeb

Karin Karu

Grete Paia
Grete Paia — FOTO: Grete Paia/Instagram

Meil kõigil on aastatega välja kujunenud teatud kindlad ilutooted, mille juurde me ikka ja jälle tagasi pöördume või mida me üldse välja ei vahetagi.

Mõned tooted on lihtsalt nii head, et neid ei saa kõrvale jätta ning nüüd avaldas Buduaarile ka lauljatar Grete Paia oma isiklikud lemmikud.

Grete näeb alati suurepärane välja ning meiki ja soengut teeb kaunitar endale ise.

Milliseid meigitooteid Grete kasutab? "Maybelline FitME! Matte & Poreless jumestuskreem. Uskumatult hea püsivuse ja katvusega. Lemmik juba aastaid ja kõik esinemised ja telesaates vastu pidanud. Siis Maybelline concealer. Kasutan kahte ja tihtipeale segan neid ehk siis alustan New York Superstay 30H concealeriga ja siis Instant Anti-Age Eye Eraseriga hajutan laiali - mõnus pehme otsik. PS! Üldjuhul kannan kõike peale ja laiali sõrmedega. Superstay väga hele portselantoon (05), Anti-Age sutsu tumedam (115). Ja lisaks meeldib mulle väga Maybelline’i Superstay 24H kompaktpuuder. Igapäevaselt ma seda ei kasuta, ent õhtumeikide puhul küll. 
Silma all kasutan spetsiaalselt puudrit, millega kergelt concealer ära kinnitada. 
Pat McGrath Sblime Perfection Blurring Under-Eye Powder (toon LIGHT - täiesti valge). Ei kuivata liigselt, ega lase meigil kurrudesse vajuda. Ja viimaseks PAT MCGRATH LABS Skinfetish: Sublime Skin Highlighting Trio Highlighter Palette," loetleb Grete ette kõik meigitooted, mida ta kasutab.

Mis aga Grete soengusse puutub, siis tal on üks konkreetne toode ja üks konreetne nipp. "Minu signatuur hobusesaba. Salarev selle puhul on kihiti tupeerimine, kasutades Balmain Texturizing Volume Spray-d," avaldab Grete.