Uudiseid ilumaailmast

Mexx ice touch –värske ja sensuaalne Elustiili kaubamärgi Mexx loojad on toonud turule lõhna ice touch woman, mis on naiselikuks täienduseks meestelõhnale ice touch man. Külm muutub kuumaks ja kuum muutub külmaks – see iseloomustab uut ice touch lõhnade sarja kõige paremini. Uus Mexxi ice touch woman lõhn on tulvil värskust, sensuaalsust ja kontraste. Tootesari, mis sisaldab nii tualettvett, parfüümvett, deodoranti, ihupiima kui duššigeeli,  jõuab poelettidele juba septembris. 20ml-ne tualettvesi maksab kauplustes keskmiselt 219 krooni.  

Mexx ice touch –värske ja sensuaalne

Elustiili kaubamärgi Mexx loojad on toonud turule lõhna ice touch woman, mis on naiselikuks täienduseks meestelõhnale ice touch man. Külm muutub kuumaks ja kuum muutub külmaks – see iseloomustab uut ice touch lõhnade sarja kõige paremini. Uus Mexxi ice touch woman lõhn on tulvil värskust, sensuaalsust ja kontraste. Tootesari, mis sisaldab nii tualettvett, parfüümvett, deodoranti, ihupiima kui duššigeeli,  jõuab poelettidele juba septembris. 20ml-ne tualettvesi maksab kauplustes keskmiselt 219 krooni.

 

Revlonilt uued küünelakid

Uued ja parendatud koostisega Revlon® Nail Enamel küünelakid tagavad ühtlase ja veatu värvi küüntele. Uudne Silk-Silicone koostis sisaldab siidiproteiine, mis toimivad koheselt ning ühtlustavad küüne pinna, samaaegselt tõuseb kaitsev silikoon värvi pinnale ning silub hetkega mullikesed, triibud ja pintslijäljed.

22 silmatorkavalt suurepärast tooni – valik läbipaistvaid ning läbipaistmatuid toone, mis täiustamaks igat nahatooni. Neutraalsetest ja mattidest toonidest sügavate ning rikkalike pärlmutter- ning efekttoonideni. Revloni küünelaki saad soetada kauplustest 99 krooni eest.

 

Revloni sügiskollektsioon Berry Express

 Berry Express: Seiklus romantilistesse sügistoonidesse. Selle aasta Revlon sügiskollektsioon on saanud inspiratsiooni hetkemoes valitsevast 18. ja 19. sajandi vintage’i ja viktoriaanlikust suunast. Moes näeme ajaloolisi kangaid, rikkalikke ornamente ja rafineeritud detaile. Siluetid on langevad ja naiselikud: pitspluusid, lillekujundid ja satiin on ühendatud tviidist jakikestega. Materjali võrgutav ilu tuleb selgesti esile siidi, imekerge šifooni ja metalse niidiga rikastatud villakangastes. Ka Revloni sügishooaja värvipalett kannab endas seda romantlilist nostalgiat, elegantset stiili ja rikkalikku dekoratiivsust, säilitades samas Revlonile omase trendikuse.

Sügiskollektsioonis leiduvad harmoneeruvad mooruspuu, ploomi ja veinitoonid, erinevais tumedusastmeis. Berry Expressi kollektsiooni kuuluvad Superlustrous™ huulepulk toonis Blush Chrome (129.- ), huuleläige toonis Pearl Plum (149.-),4-ne lauvärv toonis Blushed Wines (149.-), Revlon Core Nail Enamel küünelakk toonis Cherry Crush (99.-) ja Fabulash ripsmetušš (149.-).

Uus parfüüm meestele Valentinolt

Valentino uus meesteparfüüm Valentino „V“ pour Homme on suurepärane lisa 2004. aastal müügile tulnud ja suurt edu saavutanud Valentino „V“ naisteparfüümile.

Valentino teab, kuidas tuua naises välja jumalanna ning samamoodi teab ta ka seda, kuidas panna meest tundma end võimsalt maskuliinsena, lausa kaasaegse jumalana. „Tahtsin luua parfüümi, mis peidaks endas vastupandamatu mehe põhiolemust – naised ihaldavad teda ja teised mehed tahavad olla tema moodi,“ ütleb Valentino Garavani.

Trendikas meesteparfüüm Ferragamolt

Uut parfüümi Ferragamo Incanto Essential meestele võib võrrelda menuka naisteparfüümi Incato Charmsiga.

 

Parfüümi kasutajat ei saa pidada „moe ohvriks”, küll aga armastab ta moodi ja omab personaalset arvamust selles toimuva suhtes. 30ml Ferragamo parfüümi saad kallimale osta 439 krooni eest.

 

Sebastian Internationalilt uudis õhukestele juustele:

Body Double  Thick-Ends Light Texturizing Gelee

Tegemist on ainulaadse viimistlustootega, mis

mõeldud spetsiaalselt juukseotstele (õhukestele juustele), mis lisab oma revolutsioonilise tehnoloogia – BondStyling Technology -abil massi ja paksust just peentele juustele, suurendades juuksekarva sisemist paksust aidates naturaalselt luua paksude juuste tunde. Bondstyling Technology lukustab siduvad ained juuksekarva luues sellega täiesti uue juuksekarva. Juuksed muudavad kuju sinu silme all! Tunne ja usu  sellesse!Paljud õhukeste juustega  kliendid  näevad vaeva sellega, et oma juukseotsi kohevamaks muuta.  Loodetakse abi saada lokirullidest, koolutajast  või

pihustades juustesse rohkelt juukselakki. Body Double  Thick-Ends Light Texturizing Gelee on suurepärane

uudistoode Body Double sarjas, mis mõeldud spetsiaalselt peentele ja õhukestele juustele.

100ml-ne toode maksab 350krooni.

  

 

Lacoste`ilt parfüüm naistele

Lacoste Parfums’i uus lõhn peidab endas naiselikkust. Selle koostisosadeks on valged õielehed, sensuaalsed puidunoodid ja muskus. Intensiivsete tipunootide, lillelõhnalise südame ning elegantselt sensuaalsete baasnootidega on Lacoste Inspiration tõeliselt mitmetahuline lõhn, mis inspireerib naisi tooma esile nende elurõõmsa, mängulisema poole.

 Tõeliselt elurõõmus ja naiselik naine kasutab Lacoste Inspiration’it. Inspiration’i naine võtab elu elamisväärsena, on spontaanne, positiivne ja võimalustele avatud, kus ja millal tahes need ka tekivad. Lacoste Inspiration’i naine on selle kehastus. Ta paistab rahvamassis silma oma isikupäraga. Tema mänguline karakter ja elurõõm on nakatavad – ta inspireerib ja tekitab huvi neis, kes teda kohtavad. Ta on “Eluga flirtija” – ta naudib flirti eluga.

Lacoste Inspiration’i kolm akordi muudavad selle imeliselt mitmetahuliseks lõhnaks ja selle koostisosade uuenduslik kombinatsioon jutustab mitmeid lugusid. Granaatõun on tuntud kui kuninglikkuse sümbol tänu oma rikkalikele mahlastele juveele meenutavatele seemnetele; tuberoosi aroomil arvatakse olevat imepärased võimed, mis võivad inspireerida romantilist meeleolu, jasmiin omakorda on üks kauneimaid parfüümitööstuses kasutatavaid lilli, ning sellele lisaks ka elegantsi sümbol. Üheskoos moodustavad need just sellise kiusatuse, mida me vajame eluga flirtimiseks. 50ml-ne parfüümvesi maksab poes 735krooni.

 

 

MaxFactorilt uued huulepulgatoonid

Lõpetuseks üks meeldiv uudis MaxFactori tootesarja austajatele-

augustis saabus müügile 6 uut trendikat huulepulgatooni MaxFactorilt. Loomulikud värvitoonid kipuvad kõige kiiremini maha kuluma. Lipfinity Nudes tootesari sisaldab ilusaid naturaalseid värvitoone, mis püsivad huulel kogu päeva. Lipfinity Nudes huulepulk paistab loomulik ja värske ning paneb su päevitunud jume suviselt särama. Huulepulga saad poes 188krooni eest.