UUDISEID LAIAST MAAILMAST: Victoria uus soeng. Brad Pitt naudib isarõõme

Victoria taas esikaantel uue imidziga. Brad Pitt huvitub rohkem lapse gaasidest kui oma filmide sissetulekutest.

Kõlavad sireenid! Taas on proua Posh suutnud ennast ajakirjade esikaantele upitada – seekord oma soenguga. Kadunud on kuulujutud Poshi ülipeenikese keha kohta ja asemele tulnud kõlakad tema üpris reipast ja modernsest väljanägemisest.
Käes on aeg ka oma soengut muuta, sest just sellega on hakkama saanud Victoria Beckham. Enam ei ole Victorial pikki musti sorakil juukseid, mida hobusesappa saaks panna, vaid ta on läinud ajas tagasi, aastatetagusesse Spice Girls’i aega. See on radikaalne muutus – must ja tagant järkus, keskelt pikem ning eest pisut lühem. Tundub veider, kuid uskuge – Victoria soeng on hämmastavalt stiilne.
Tema juuksed ei ulatu õlgadenigi ja see toob välja tema pika kaela, mida keegi enne tähele pole pannud. Hästi tehtud, Vic, me tähistame sinu uut väljanägemist.

 

Brad Pitti ei huvita enam, kuidas kasvavad tema filmide sissetulekud, veel vähem Oscarivõit. Palju rohkem on Brad huvitatud enda ja näitlejatar Angelina Jolie pisitütre Shiloh’i gaasidest. Värske papa ütles: “Kui ma saan pisikese röhitsuse, sellelt pisikeselt olevuselt, on mul tunne, et olen midagi hiiglaslikku ja kasulikku saavutanud”. Tegelikult on see nii armas- maailma üks seksikaim mees naudib isadusrõõme.

Välisajakirjanduse põhjal Liis Toome

liis@buduaar.ee